Arifiye Neviye’de Veli Eğitimleri Başladı

Ariifye Neviye İlkokulunda Veli eğitimleri başladı.Okulda “Çocuğa yönelik ihmal ve istismar konularını ve çocuğa nasıl mahremiyet eğitimi verileceği “Semineri Düzenlendi. Okulun veli bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri kapsamında Rehber Öğretmeni Kevser ASLAN ” Çocuğa yönelik ihmal ve istismar konularını ve çocuğa nasıl mahremiyet eğitimi verileceği ” konusunda seminer düzenledi. İlgili Haber Kaymakamımız İklim Değişikliği ve Meteorolojik […]

 Arifiye Neviye’de Veli Eğitimleri Başladı

04.11.2017 - 19:18

Güncelleme : 04.11.2017 - 19:18

Ariifye Neviye İlkokulunda Veli eğitimleri başladı.Okulda “Çocuğa yönelik ihmal ve istismar konularını ve çocuğa nasıl mahremiyet eğitimi verileceği “Semineri Düzenlendi.

Okulun veli bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri kapsamında Rehber Öğretmeni Kevser ASLAN ” Çocuğa yönelik ihmal ve istismar konularını ve çocuğa nasıl mahremiyet eğitimi verileceği ” konusunda seminer düzenledi.

Neviye İlkokulu etkinlik salonunda, okul velilerine (özellikle bayanlara yönelik) ” Çocuğa yönelik ihmal ve istismar konularını ve çocuğa nasıl mahremiyet eğitimi verileceği konusunda bilgilendirme ve farkındalık oluşturma için düzenlenen eğitim faaliyeti ilgi ile dinlendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın