Atıcılar Mersin’de

08-12 Kasım 2017 tarihinde Mersin’de yapılacak olan Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’na ilimizden toplam 17 sporcu katılıyor. Tüfek kategorisinde Furkan Esad Özdin, Emirhan Özhan, Adil Şimşek, Sude Aşan, Emine Umay Kılıç, Özlem Meşin, Beyza Domaç, Şehrinur Burak ve Şengül Nursena Şar, Tabanca kategorisinde ise Yağmur Sare Çelikten, Miraç Yaren Çelikten, Ahmet Şimşek, Aleyna Zararsız, Ayşe İrem […]

 Atıcılar Mersin’de

07.11.2017 - 16:17

Güncelleme : 07.11.2017 - 16:17

08-12 Kasım 2017 tarihinde Mersin’de yapılacak olan Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’na ilimizden toplam 17 sporcu katılıyor.
Tüfek kategorisinde Furkan Esad Özdin, Emirhan Özhan, Adil Şimşek, Sude Aşan, Emine Umay Kılıç, Özlem Meşin, Beyza Domaç, Şehrinur Burak ve Şengül Nursena Şar, Tabanca kategorisinde ise Yağmur Sare Çelikten, Miraç Yaren Çelikten, Ahmet Şimşek, Aleyna Zararsız, Ayşe İrem Doğan, Ece Bıçakçı, Ulaş Kasın ve Melek Ezgi Doğan Mersin İlinde yapılacak olan Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.
Müsabakalara Sakarya Spor Salonundaki Havalı Silahlar Atış Poligonunda hazırlanan ilimiz sporcuları , Türkiye genelinden çok sayıda sporcunun katılacağı şampiyonada başarı arayacaklar .
Sporcular , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atıcılık Branş antrenörleri Erman Yücel ve Semra Yılmaz önderliğinde Mersin’de madalya için hedef başına geçecekler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın