İşletme Kaynak Planlaması Semineri

Sakarya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu tarafından “EN-ERP 10” adlı bir seminer düzenlendi. SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Login Bilgisayar Yazılımları Göktürk İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş, Türkçe karşılığı kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması anlamlarına gelen ERP’nin (Enterprise Resource Planning) işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken […]

 İşletme Kaynak Planlaması Semineri

07.11.2017 - 16:46

Güncelleme : 07.11.2017 - 16:46

Sakarya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu tarafından “EN-ERP 10” adlı bir seminer düzenlendi.
SAÜ Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Login Bilgisayar Yazılımları Göktürk İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş, Türkçe karşılığı kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması anlamlarına gelen ERP’nin (Enterprise Resource Planning) işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemleri olduğunu söyledi.
ERP işletmeler için önemli bir sistem
ERP’nin fabrikada ham madde girişinden mamul olarak çıkışına kadar olan sürecini anlatan Ahmet Savaş, “İşletmelerde ham maddeden mamule kadar tüm süreçlerin ERP sistemi ile yönetilmesi çok önemlidir. Çünkü elinde ne kadar ham madde olduğunu görmek isteyen işletme sahibi, ERP sistemi ile bunu öğrenebilir. Ayrıca ERP sisteminde üretimdeki değişkenlere ve siparişlere de bakılabiliyor” ifadelerini kullandı.
Program, Ahmet Savaş’a verilen plaket ile sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın