Sağlık kuruluşlarımızda çevre ve atık yönetimi değerlendirildi

Kuruma bağlı sağlık tesislerimizde çevre ve atık yönetimi sürecinden sorumlu personeller ile çevre ve atık yönetimi sürecini değerlendirmek üzere SÜEAH Servidan Ek Binada toplantı düzenlendi. Toplantıya, Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Salih SAĞLAM ile Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Özcan ÖKTEM de katıldı. Toplantıda, hastanelerimizin tek tek mevcut durum analizi yapılırken ihtiyaç tespitleri, çevre/çalışan sağlığı, […]

 Sağlık kuruluşlarımızda çevre ve atık yönetimi değerlendirildi

07.11.2017 - 16:08

Güncelleme : 07.11.2017 - 16:08

Kuruma bağlı sağlık tesislerimizde çevre ve atık yönetimi sürecinden sorumlu personeller ile çevre ve atık yönetimi sürecini değerlendirmek üzere SÜEAH Servidan Ek Binada toplantı düzenlendi.

Toplantıya, Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Salih SAĞLAM ile Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Özcan ÖKTEM de katıldı. Toplantıda, hastanelerimizin tek tek mevcut durum analizi yapılırken ihtiyaç tespitleri, çevre/çalışan sağlığı, alınacak önlemler değerlendirildi. E1 grubu hastanelerde ise (Pamukova, Kaynarca, Ferizli, Kocaali) kasım ayı itibari ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan alınan destek ile çevre ve danışmanlık hizmetinin verilmesi planlanırken, çevre ve atık yönetimi konusunda profesyonel destek alınacağı kaydedildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın