Toyota çalışanlarına teşekkür

Toyota Otomotiv Sanayi, düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile fabrika bünyesinde 25, 20, 15 ve 5’inci yıllarını dolduran çalışanlarını düzenlenen törenlerle kutlayarak, katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür etti. PLAKET VERİLDİ İlgili Haber Sonuç Bildirgesi yol gösterici niteliğe sahip Çalışanlarının güvenlik ve memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak kabul eden Toyota Otomotiv Sanayi, fabrikada gerçekleştirdiği Hizmet […]

 Toyota çalışanlarına teşekkür

07.11.2017 - 13:55

Güncelleme : 07.11.2017 - 13:55

Toyota Otomotiv Sanayi, düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile fabrika bünyesinde 25, 20, 15 ve 5’inci yıllarını dolduran çalışanlarını düzenlenen törenlerle kutlayarak, katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür etti.

PLAKET VERİLDİ

Çalışanlarının güvenlik ve memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak kabul eden Toyota Otomotiv Sanayi, fabrikada gerçekleştirdiği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile emektar çalışanlarını onore etti. 31 Ekim tarihinde Corolla Kulüp Sosyal Tesisleri’nde Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye İcra Komitesi ve ilgili çalışanların katılımıyla düzenlenen törende fabrika bünyesinde 25 yılını dolduran 14, 20 yılını dolduran 64, 15 yılını dolduran 261 ve 5 yılını dolduran 16 çalışan plaketlerini ve ödüllerini aldı.

BAŞARI DİLEDİTörende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato şirketin başarısının ve gücünün en önemli kaynağının çalışanları olduğuna vurgu yaparken, “Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın