SİLAHLI ÇATIŞMA OLAYINDA TUTUKLAMA!..

İlçemizde iki grup arasında çıkan tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi sonrasında gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen 11 kişi’den bir kişi tutuklanırken, diğer kişilerin serbest kaldığı öğrenildi. İlçemiz Başak Sokak üzerinde iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma yaşanmış, silahlardan çıkan kurşunlar ile 1’i ağır olmak üzere toplam 6 kişiyi çeşitli yerlerinden hafif şekilde […]

 SİLAHLI ÇATIŞMA OLAYINDA TUTUKLAMA!..

08.11.2017 - 12:51

Güncelleme : 08.11.2017 - 12:51

İlçemizde iki grup arasında çıkan tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi sonrasında gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen 11 kişi’den bir kişi tutuklanırken, diğer kişilerin serbest kaldığı öğrenildi.

İlçemiz Başak Sokak üzerinde iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma yaşanmış, silahlardan çıkan kurşunlar ile 1’i ağır olmak üzere toplam 6 kişiyi çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralanmıştı. Yaşanan olay sonrasında Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayı derinlemesine araştırarak 11 kişi gözaltına aldı. Şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından Yenikent Devlet Hastanesinde alınan sağlık raporu sonrasında adliyeye sevk edildi.

Hakim karşısına çıkan şüphelilerden bir’i tutuklanıp Ferizli Cezaevine gönderilirken, 4 kişi adli kontrol şartı ile serbest, 6 kişi direk serbest bırakıldığı öğrenildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın