Arifiye HEM’in Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi

2017 yılında Ulusal ve Uluslararası şampiyonalarda İlçemizi başarı ile temsil eden Arifiye Halk Eğitimi Merkezi Judo kursiyerleri beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sabri Mercan ve Halk Eğitimi Merkezi Judo Öğretmeni Bayram Akdemir Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Halk Eğitimi Merkezi Judo Kursiyerlerinden, Selanik’te yapılan Avrupa Kupasında […]

 Arifiye HEM’in Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi

09.11.2017 - 14:41

Güncelleme : 09.11.2017 - 14:41

2017 yılında Ulusal ve Uluslararası şampiyonalarda İlçemizi başarı ile temsil eden Arifiye Halk Eğitimi Merkezi Judo kursiyerleri beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sabri Mercan ve Halk Eğitimi Merkezi Judo Öğretmeni Bayram Akdemir Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Halk Eğitimi Merkezi Judo Kursiyerlerinden, Selanik’te yapılan Avrupa Kupasında Avrupa 3. Olan Yusuf Kantar’a, 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası 2. Feryat Gönültaş’a, Romanya’da yapılan Avrupa Şampiyonasında Avrupa 5. olan Baran Çelik’e ve 2017 Judo Yıldızlar şampiyonu Sedat Durmuş’a Sayın Kaymakamımız başarılarından dolayı hediye takdim etti.

Sayın Kaymakamımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçemize yaşattıkları gururdan dolayı sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın