Vali Balkanlıoğlu’ndan Kocaeli Valisi Aksoy’a Ziyaret

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Vali Yavu tarafından kapıda karşılanan Vali Balkanlıoğlu, şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik makamında Vali Aksoy ile bölgeye ve gündeme dair sohbet etti. Vali Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Sayın Valimiz de misafirperverliği için Vali Aksoy’a teşekkür etti. İlgili Haber SAÜ […]

 Vali Balkanlıoğlu’ndan Kocaeli Valisi Aksoy’a Ziyaret

09.11.2017 - 14:33

Güncelleme : 09.11.2017 - 14:33

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Vali Yavu tarafından kapıda karşılanan Vali Balkanlıoğlu, şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik makamında Vali Aksoy ile bölgeye ve gündeme dair sohbet etti.

Vali Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Sayın Valimiz de misafirperverliği için Vali Aksoy’a teşekkür etti.

Daha sonra birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na bir ziyaret gerçekleştiren Vali Balkanlıoğlu ve Vali Aksoy, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu’ndan bölgedeki çalışmalar ve faaliyetler hakkında brifing aldı.

Ajans çalışanlarının da katıldığı toplantıda ortak kalkınma bilincini yükseltmek için yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler veren Genel Sekreter Çöpoğlu, bölgenin ekonomik ve sosyal alanda kalkınmasına dair yapılan çalışmaları da anlattı.

MARKA’nın hem ilimize hem de bölgeye katkısının yadsınamayacak derecede önemli olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, Genel Sekreter ve Ajans personeline çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın