Başsavcı Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi

Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi.Geçtiğimiz ay yayımlanan HSK kararnamesiyle ilimizden Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş onuruna veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Vali Balkanlıoğlu ve eşi Esma Balkanlıoğlu’nun yanı sıra; Garnizon ve Tugay Komutanı P. Alb. Mustafa Cüneyt Arıkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi […]

 Başsavcı Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi

10.11.2017 - 11:55

Güncelleme : 10.11.2017 - 11:55

Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi.Geçtiğimiz ay yayımlanan HSK kararnamesiyle ilimizden Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Haydar Memiş onuruna veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe Vali Balkanlıoğlu ve eşi Esma Balkanlıoğlu’nun yanı sıra; Garnizon ve Tugay Komutanı P. Alb. Mustafa Cüneyt Arıkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Vali Yardımcıları Erdoğan Ülker ve Bekir Dınkırcı, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, yargı mensupları ile davetliler katıldı.

Düzenlenen veda programının kendisini onurlandırdığını ve katılan herkese de çok teşekkür ettiğini belirten Başsavcı Memiş, uzun süre görev yaptığı Sakarya ile bağının hiç kopmayacağını ve buradaki dostlukları hiçbir zaman unutmayacağını söyledi.

Sayın Başsavcımız ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, kendisinin de Hukuk Fakültesinden mezun olduğunu, bir meslektaş ve kamu görevlisi olarak böylesi vedalara alışık olduklarını belirterek, bu güzel ülkenin her yerinde görev yapmanın hepimiz için büyük bir onur olduğunu da söyledi.

Sakarya’ya verdiği hizmetlerden dolayı Başsavcı Memiş’e teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, yeni görev yerinin kendisine, eşine ve çocuklarına hayırlı, uğurlu olmasını Yüce Allah’tan dilediğini de sözlerine ekledi.

Veda yemeğinin ardından Başsavcı Memiş, protokol heyeti ve davetlilerle vedalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın