TKB Başkanı YAĞAN,’Arifiye İlçesini Çok Seviyoruz’

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Başkanı Tevhide yağan ve yönetimi ile birlikte dün öğleden sonra İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı ziyaret etti . Ziyarette Kaymakamımızn eşi Müteber Yazıcı’da Kaymakamımız Adem Yazıcı ile birlikte ev sahipliği yaptı . Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan,’Arifiye ilçesini çok sevdiklerini’ söyleyerek,Kaymakam Adem Yazıcı’ya görevinde başarılar diledi . Başkan […]

 TKB Başkanı YAĞAN,’Arifiye İlçesini Çok Seviyoruz’

10.11.2017 - 11:50

Güncelleme : 10.11.2017 - 11:50

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Başkanı Tevhide yağan ve yönetimi ile birlikte dün öğleden sonra İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı ziyaret etti . Ziyarette Kaymakamımızn eşi Müteber Yazıcı’da Kaymakamımız Adem Yazıcı ile birlikte ev sahipliği yaptı .

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan,’Arifiye ilçesini çok sevdiklerini’ söyleyerek,Kaymakam Adem Yazıcı’ya görevinde başarılar diledi .

Başkan Yağan,’Türk Kadınlar Birliğinin en eski Kadın STK’sı olduğunu kadınlar için sayısız çalışmalar yaptıklarını ve yapmayada devam edeceklerini’ söyleyerek,’amaçlarının eğitimli kadınlar ve şiddetin önlenmesi konusunda çalışmalar yapmak olduğunu’ söylerken,’dernek binasında devlet kurumları işbirliği ile yaptıkları onlarca kurs ile kadınları meslek sahibi yaptıklarını’ söyledi .
Kaymakam Adem Yazıcı ise;’Ziyaretten duyduğu memnuyeti dile getirirken Arifiyenin gün geçtikçe geliştiğini yeni bir ilçe olması dolayası ile büyümenin arifiye de daha planlı şekilde söylerken TKB nin yaptığı çalışmaları biliyoruz başarılarının devamını diliyoruz ‘dedi .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın