Gölcüklü Muhtarlar Arifiye’de

Kocaeli İli Gölcük İlçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve 45 kişiden oluşan Gölcük Mahalle Muhtarları Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Gölcüklü Muhtarlarımız, Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Kaymakamımızın eşi Muteber Yazıcı Hanımefendi, Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve dernek üyeleri […]

 Gölcüklü Muhtarlar Arifiye’de

14.11.2017 - 18:14

Güncelleme : 14.11.2017 - 18:14

Kocaeli İli Gölcük İlçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve 45 kişiden oluşan Gölcük Mahalle Muhtarları Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Gölcüklü Muhtarlarımız, Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Kaymakamımızın eşi Muteber Yazıcı Hanımefendi, Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve dernek üyeleri tarafından karşılandı.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; bugün burada 6 yıl Gölcük’te birlikte görev yaptığım, çok güzel çalışmalara birlikte imza attığımız değerli muhtarlarımızı Arifiye’de ağırlamaktan bahtiyarlık duydum, Halkın temsilcisi muhtarlarımız adeta Gölcük’ü Arifiye’ye taşıdılar, özlem giderdik, kalıcı dostluklar böyle anlamlı oluyor ayrıca bu vesileyle Gölcük ve Arifiye İlçelerinin muhtarlarının bir araya gelerek birlik, beraberlik içinde kaynaşmalarının mutluluğunu da yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Her iki İlçemizin muhtarlarına teşekkür ediyorum. Buradan sizlerin aracılığıyla Tüm Gölcük’lü hemşehrilerime ayrıca selamlarımı iletiyorum dedi.

Son olarak Muhtarlarımız Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün kabrini ziyaret ederek Şehit Kaymakamımız için dua ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın