İl Milli Eğitim’den Ödül Töreni Programı

Eğitim ve öğretim alanındaki özgün uygulamaların yaygınlaştırılması, kalitesinin artırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacıyla hayata geçirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Ödül Töreni Programı 16 Kasım Perşembe Günü Saat 10.00’da Best Western Premier Otel’de yapılacak. İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ödül töreniyle ilgili yaptığı bilgilendirmede; “Tüm Milli Eğitim camiasını heyecanlandıran adeta milli eğitimin oskarları […]

 İl Milli Eğitim’den Ödül Töreni Programı

15.11.2017 - 14:37

Güncelleme : 15.11.2017 - 14:37

Eğitim ve öğretim alanındaki özgün uygulamaların yaygınlaştırılması, kalitesinin artırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacıyla hayata geçirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Ödül Töreni Programı 16 Kasım Perşembe Günü Saat 10.00’da Best Western Premier Otel’de yapılacak.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ödül töreniyle ilgili yaptığı bilgilendirmede; “Tüm Milli Eğitim camiasını heyecanlandıran adeta milli eğitimin oskarları olarak kabul edilen bu organizasyona ilimiz genelinde her türlü desteği ve teşviki sağlamaktayız. Sürece olan inancımız ve hedeflerimiz doğrultusunda 16 ilçemizdeki tüm resmi-özel okul/kurum yöneticilerine ve il-ilçe zümre başkanlarına Ar-Ge birimimizce bilgilendirme toplantıları düzenlenmiştir.

2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 5.si düzenlenen bu çalışmaya, Türkiye genelinde yaklaşık 6000 proje başvurusu yapılmış olup; bu projelerin 106 tanesi bölgesel ödül almaya hak kazanmıştı.

İlimizin de içinde yer aldığı Doğu Marmara Bölgesinde okul/kurumların; 8 tanesi Bölgesel Ödüle layık görülmüştür.

Bu bağlamda, Sakarya’da ödüle layık görülen çalışmaları yakında tanımanın ve Bölge Ödül Törenine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Bizler; eğitim için çalışan herkese, harcanan her ana ve her kuruşa büyük saygı duyuyoruz. Bu duygu ve düşünceden hareketle, “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” sürecini hayata geçiren Bakanlığımız Merkez Teşkilatına ve birbirinden değerli çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın