TÖRE’den Şehit Kaymakamımız Safitürk’ün Ailesine Ziyaret

Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün şehadetinin sene-i devriyesinde İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve milli eğitim yöneticileri, Hafızlık Okulu öğrencileriyle birlikte Safitürk Ailesi’ni evinde ziyaret etti. Şehidimizin babası Asım Safitürk’e ve tüm aileye bir kez daha başsağlığı dileğinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Töre, şehit kaymakamımızın terörle mücadele konusundaki fedakarca çalışmalarının hiçbir zaman unutulmayacağını […]

 TÖRE’den Şehit Kaymakamımız Safitürk’ün Ailesine Ziyaret

15.11.2017 - 14:14

Güncelleme : 15.11.2017 - 14:14

Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün şehadetinin sene-i devriyesinde İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve milli eğitim yöneticileri, Hafızlık Okulu öğrencileriyle birlikte Safitürk Ailesi’ni evinde ziyaret etti.

Şehidimizin babası Asım Safitürk’e ve tüm aileye bir kez daha başsağlığı dileğinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Töre, şehit kaymakamımızın terörle mücadele konusundaki fedakarca çalışmalarının hiçbir zaman unutulmayacağını belirterek; “Gönlümüzde yaşattığımız Şehidimizi her zaman rahmetle ve şükranla anacağız.” dedi.

Ziyarete katılan Hafızlık Okulu öğrencileri de Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ruhuna okudukları 41 Yasin-i Şerif’in duasını şehidimizin evinde yaptılar. Baba Asım Safitürk milli eğitimin bu anlamlı ziyaretinden çok duygulandığını belirterek teşekkür etti.

Şehit Kaymakamın ağabeyi Haydar Safitürk de ziyaret anısına özel olarak yaptırılan kahve takımını İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye armağan etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın