TÜMSİAD’dan üyelere yönelik ‘’Girişimcilik ve Liderlik Günleri’’ konulu konferans

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından üyelere yönelik ‘’Girişimcilik ve Liderlik Günleri’’ konulu konferans düzenlendi. Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Haluk Selvi’nin sunumuyla TÜMSİAD Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik konseyi üyeleri katıldı. Prof. Dr. Haluk Selvi konferansta yaptığı konuşmada; “Genç arkadaşlarımız yolun daha başındalar. Her […]

 TÜMSİAD’dan üyelere yönelik ‘’Girişimcilik ve Liderlik Günleri’’ konulu konferans

15.11.2017 - 15:21

Güncelleme : 15.11.2017 - 15:21

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından üyelere yönelik ‘’Girişimcilik ve Liderlik Günleri’’ konulu konferans düzenlendi.

Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Haluk Selvi’nin sunumuyla TÜMSİAD Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik konseyi üyeleri katıldı.
Prof. Dr. Haluk Selvi konferansta yaptığı konuşmada; “Genç arkadaşlarımız yolun daha başındalar. Her şeyden evvel kendimizi kendi içimizde var olan benliğimizi bir hedef için bir ideal için isteklerimizi ve hırslarımızı törpüleyerek nefsimizi ayaklar altına alarak genç arkadaşlarımızı liderliğe hazırlanmak zorundayız.” dedi. Tek başına başarılı olmanın mümkün olmadığına da dikkat çeken Selvi şöyle devam etti: “Lider kişi bulunduğu yerde en başarılı olacak, iş sahibi olarak güçlü olacak ve etrafındaki insanlara ışık saçacak. Lider, kendi rahatını düşünmeyen kişidir. Günlük zamanını mükemmel dizayn eder. Hangi saatte ne işi yapacağı bellidir. Başarılı bir hedefe ya da belirlediğiniz bir hedefe başarıyla ulaşmak istiyorsanız siz çalışanlarınızı da aynı bakış açısıyla işinizde yetiştirmek ve yönlendirmek zorundasınız. Tek başınıza sizin başarılı olmanız mümkün değildir. Lider ekibiyle başarılıdır. dedi.
TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ise, konferansta verdiği bilgilerden dolayı Prof. Dr. Haluk Selvi’ye teşekkür ederek, TÜMSİAD olarak farklı başlıklarda eğitim ve bilgilendirme etkinliklerine önümüzdeki günlerde de devam edeceklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın