Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Miniklerinin Trafik Park Eğitimleri

Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-E,1-F ve 1-G sınıfı öğrencileri öğretmenleri Aynur Bilal, Şerife Güler, Özgür Güler eşliğinde Serdivan Trafik Park’a eğitici gezi düzenlediler. Bu gezide öğrenciler trafik kurallarını uygulayarak öğrendiler. Parkın salonunda trafik kurallarına uyulduğunda düzenin sağlandığını, kurallara uyulmadığında kargaşanın yaşandığını gördüler. Emniyet kemerinin hayat kurtardığını izledikleri filmlerle bir kez daha anladılar. Daha sonra pist […]

 Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Miniklerinin Trafik Park Eğitimleri

17.11.2017 - 18:34

Güncelleme : 17.11.2017 - 18:34

Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-E,1-F ve 1-G sınıfı öğrencileri öğretmenleri Aynur Bilal, Şerife Güler, Özgür Güler eşliğinde Serdivan Trafik Park’a eğitici gezi düzenlediler.
Bu gezide öğrenciler trafik kurallarını uygulayarak öğrendiler. Parkın salonunda trafik kurallarına uyulduğunda düzenin sağlandığını, kurallara uyulmadığında kargaşanın yaşandığını gördüler. Emniyet kemerinin hayat kurtardığını izledikleri filmlerle bir kez daha anladılar.
Daha sonra pist üzerinde gerekli trafik bilgilerini ilgili eğitim uzmanından dinleyip, pedallı bisikletlerle eğlenceli ve eğitici yolculuk yaptılar, trafik kurallarını uygulayarak öğrendiler. Ayrıca öğrenciler Trafik park içinde bulunan trene binmenin zevkini yaşadılar. Zıpzıpta da günün stresini attılar.
Gezi sonrasında mutluluklarını dile getiren öğrenciler, Trafik park sorumlularına, öğretmenlerine, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu idarecilerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Yamuk dedi ki:

    Bıktırdı artık. Bu ne ya her şeyi haber yaktırıyor bu mudur. Okulda dursun iş yapsın. Ne zaman gitsem yok okulda