Büyükşehir Akademi Başvuru Sonuçları

Büyükşehir Akademi 2017-2018 dönemi derslere katılmaya hak kazanan isimler şu şekilde.Büyükşehir Akademi 2017-2018 döneminde 12 ayrı ders ilan edildi. Başvuruların ardından derslerin hocaları, başvuru formlarındaki derse katılım amacınız bölümlerine göre derse katılacak öğrencileri belirlendi. Toplamda 950 Kişi tarafından derslere başvuru gerçekleştirildi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Derslere gösterilen ilgiden ve yoğun katılımdan […]

 Büyükşehir Akademi Başvuru Sonuçları

18.11.2017 - 12:58

Güncelleme : 18.11.2017 - 12:58

Büyükşehir Akademi 2017-2018 dönemi derslere katılmaya hak kazanan isimler şu şekilde.Büyükşehir Akademi 2017-2018 döneminde 12 ayrı ders ilan edildi. Başvuruların ardından derslerin hocaları, başvuru formlarındaki derse katılım amacınız bölümlerine göre derse katılacak öğrencileri belirlendi. Toplamda 950 Kişi tarafından derslere başvuru gerçekleştirildi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Derslere gösterilen ilgiden ve yoğun katılımdan dolayı tüm başvuru yapan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönemde akademimizin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Edebiyat Söyleşileri-Zeynep Arkan/ Güray Süngü/ Aykut Ertuğrul
İlk Ders: 25 Kasım Cumartesi 13.00/ 15.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (77 Kişi);

1. Şükriye Şen

2. Ülkü Bağcıoğlu

3. Zeynep Arkan

4. Aysun Hafsa Esen

5. Ayşenur Kara

6. Rabia Ebru Arslan

7. Cihan Adıman

8. Muhammed Ali Özdemir

9. Mehmet Semih Çiğdem

10. Meral Akbıyık

11. Tuğba Doğan

12. Edanur Alış

13. Müyesser Çelik

14. Nursena Acar

15. Pelin Elif Ersoy

16. Halil Karabacak

17. Ravza Cihan

18. Zeynep Cansaran

19. Meral Savaş

20. Hilal Dayal

21. Gülhanım Mızırakcı

22. Büşra Gündoğdu

23. Cihat Necati Şahin

24. Mücahit Aydın

25. Tuğba Yılmaz

26. Emine Zozan Kaya

27. Hilal Tekkol

28. Mehmet Dönmez

29. Melike Bektaş

30. Orhan Güdek

31. Özge İzer

32. Hilal Dilara Yazıcı

33. Dilek Ayşen Akgül

34. Alperen Karapınar

35. Semanur Budak

36. Talha Alparslan Güley

37. Gürkan Hayran

38. Sueda Nur Elaldı

39. Mehmet Emin

40. Abdurrahman Akpınar

41. Büşra Uzun

42. Berivan Yamaç

43. Ferda Özçelik

44. Ayşe Nur Çolak

45. Oğuz Toz

46. Burku Özdemir

47. Ayten Özdemir

48. Fazilet Birlik

49. Fadime Kaya

50. Hilal Saltık

51. Şevval Kopal

52. Cengizhan Genç

53. Halit Güder

54. Zeynep Sevde Akgün

55. Muhammet Enes Şahin

56. Erdal Üçkardeş

57. Hilal Gedik

58. Furkan Talha Köse

59. F. Ülkü Gazovalı

60. Feyza Berin Turan

61. Muhammed Bayar

62. Merve Serdar

63. Fatih Sert

64. Dilara Öztürk

65. Buğra Beşli

66. Ufuk Çeliktaş

67. Zeynep Kılıç

68. Hatice Kılıç

69. Seher Altun

70. Muharrem Tarık Altun

71. Elif Gülnur Koca

72. Ömer Yıldız

73. Büşra Şahin

74. Erva Türkan

75. Abdülkadir Ateş

76. Yunus Koçyiğit

77. Mehmet Masum Güngör

Film Tefekkürü- Enver Gülşen
İlk Ders: 24 Kasım Cuma 18.00/ 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (39 Kişi)

1. Abdülkadir Pala

2. Ferit Salaz

3. Serhat Simek

4. Murat Salih Demirkır

5. Bahar Saner

6. Uğur Fevzi Günal

7. Emrah Kirişçi

8. Ayşe Bahar Aysu

9. Mehmet Semih Çiğdem

10. Kübra Öztürk

11. Hilal Şahin

12. Ahmet Faruk Arslan

13. Erkan Karahan

14. Buse İr

15. Sümeyra Dizer

16. Fatmanur Mısır

17. Eda Kara

18. Saliha Bayraktar

19. Safa Polat

20. Yunus Temeldaş

21. Ömer Faruk Cankurt

22. Emre Öz

23. Enes Uğurlu

24. Betül Yuca

25. Eda Karataş

26. Kübra Nur Yener

27. Alperen Karapınar

28. Zehra Yalçın

29. Muhammed Bayar

30. Mustafa Cesur

31. Gizem Ayaz

32. Ömer Yıldız

33. Esra Kirik

34. Anahanım Ahadova

35. Süreyya Arslan

36. Bahtiyar Arslan

37. Hüseyin Tunca

38. Serap Oktar

39. Enez Kaledibi

Futbol Sosyolojisi Seminerleri- Erdal Hoş
İlk Ders: 23 Kasım Perşembe 18.00/ 20.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (58 Kişi);

1. Tansu Erdil

2. Muhammed Ali Özdemir

3. Savaş Aşık

4. Abdulkerim Yıldız

5. Yasin Çoşğun

6. Burcu Gürel

7. Yılmaz Kırbaç

8. Safiye Özyener

9. Ali Demir

10. Özcan Akın

11. Bilal Ekşioğlu

12. Atilla Yıldırımalp

13. Onur Can Bostancı

14. Faruk Sınır

15. Yalçın Gençoğlu

16. Erol Girişken

17. Berker Karaçayır

18. Safa Polat

19. Kerem Semizoğlu

20. İskender Sevinç

21. Furkan Gümüşgöz

22. Hakan Seyrekoğlu

23. Fatih Çengel

24. Halit Can Tosun

25. Mehmet Muhcu

26. Ömercan Kaya

27. Furkan Uzun

28. Bayram Eren

29. Hüseyin Konak

30. Burak Karslı

31. Emine Karslı

32. Faruk Soydan

33. Ayşegül Yüksel

34. Ahmet Nevres Duman

35. Eren Eray Berberoğlu

36. Ahmet Nevres Duman

37. Murat Kırdar

38. Muhammed Karagöl

39. Mert Can Karaca

40. Ahmet Sarı

41. Yunus Duran

42. Deniz Yener

43. Önder Yardımcı

44. Fatih Mehmet Ceruz

45. Alpay Karaman

46. İbrahim Öz

47. Hümeyra Bekaroğlu

48. Ruşen Balaban

49. Recep Erciyes

50. Burak Ataseven

51. Berk Ceylan

52. Mine Yılmaz

53. Mehmet Dere

54. Ayşe Betül Hacıeyüpoğlu

55. Cüneyt Mert Uyak

56. Talha Okumuş

57. Abdullah Taha Bosna

58. Şeyma Kalkan

İslam Dünyasında Dini Hareketler- Abdullah İnce
Açılış Dersi: 22 Kasım Çarşamba 19.00/AKM
(Bu ders açılış dersinden sonraki haftalarda Salı günleri gerçekleşecektir.)
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (91 Kişi);

1. Sümeyye Haliti

2. Şebnem Cerrah

3. Büşra Özdemir

4. Emine Karakaya

5. İrem Karagöl

6. Abdurrahman Keskin

7. Sakine Zengin

8. Meltem Erdoğan

9. Ebru Aydın

10. İrem Sarıoğlu

11. Hanife Doğan

12. Kübra Nur Polat

13. Ebubekir Trabzon

14. Emre Kucur

15. Tuğba Deniz

16. Kübra Zengince

17. Ayşe Nur Leblebicier

18. Cemile İffet Şahin

19. Ömer Faruk Aydın

20. Arif Köse

21. İbrahim Gümüşay

22. Muhammet Enes Şen

23. Hakan Türel

24. Abdulmuttalip Baycar

25. Beyza Nur Kartal

26. Ruken Öner

27. Yunus Çelik

28. Ayşe Nur Bal

29. Enes Yılmaz

30. Sümeyra Gülel

31. Büşra Akma

32. Kadir Ağırlık

33. Saliha Betül Bektaş

34. Nergiz Önce

35. Şükrü Taş

36. Ümmühan Uçar

37. Murat Çelik

38. Asli Berna Pulat

39. Ömer Faruk Akbulut

40. Şafak Yavuz

41. Ayhan Keleş

42. Salih Urhan

43. İbrahim Mol

44. Ahmet Durmuş Esen

45. Mustafa Yalçın

46. Nida Arslan

47. Esra Yoğurtcu

48. Emre Nas

49. Mehmet Şahin

50. Fatih Kahrıman

51. Ammar Olimov

52. Hovesjan

53. Ahammed Ishac Chembirika Ibrahim

54. Muray Demir

55. Afra Nur Yıldız

56. Burcu Karahasan

57. Elif Dirin

58. Muhammet Enes Şahin

59. Nurdan Aydın

60. Filiz Orhan

61. Nisanur Gedik

62. Abdullah Sait Özcan

63. Ahmet Tarık Alperen

64. Sümeyye Öztürk

65. Nesibe Aslan

66. Ayşenur Tokyer

67. Gülsüm Karacabey

68. Dilara Öztürk

69. Sakin Taş

70. Aylin Karakaya

71. Sümeyye Turgud

72. Ertuğrul Kaynar

73. Safiullah Muntazer

74. Nejat Bilge

75. Kübar Nur Ulaş

76. Ahmet Harun Sözgen

77. Hacer İlik

78. Ahmed Alezzı

79. Azize Alemdar

80. Fatma Büşra Öksüz

81. Gamze Karip

82. Saliha Nergis Şekercioğlu

83. Esmanur Söğüt

84. İzzet Salim Kocaoğlu

85. Şeyma Şehitoğlu

86. Zeynep Coşkun

87. İrem Avşar

88. Zeynep Nur Emrem

89. Leyla Albokhary

90. Sibel Demirel

91. Fuat Dulu

92. İrem Karaca

Kültür ve Medeniyet Konuşmaları-Dursun Gürlek
İlk Ders: 21 Kasım Salı 18.00/ 20.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (38 Kişi)

1. Şeyma Girgin

2. Hacer İlik

3. Mehtap Yıldırım

4. Süleyman Şensoy

5. Fatma Bağcıoğlu

6. Kübra Keskendir

7. Mehmet Temel

8. Ubeydullah Karakaş

9. Mehmet Azak

10. Büşra Keskendir

11. Recep Çelik

12. Erkan Terzi

13. Mahmut Üçtaş

14. Beyzanur Atasoy

15. Yunus Çelik

16. Esra Nur Göregen

17. Ayşenur Usta

18. Nurdan Özkan

19. Hüsna Yılmaz

20. İlknur İskilipli

21. Fazilet Birlik

22. Kerim Özkan

23. Eda Karataş

24. Feyza Kaptan

25. Hami Yuluğ

26. Ayşe Başer

27. Hilal Gedik

28. Rümeysa Konuk

29. Kübra Işıl Bozkaya

30. Fatih Sert

31. Tuba Padak

32. Şeyda Civelek

33. Ömer Kozluca

34. Zafer Durmuş

35. Ömer Yıldız

36. Enes Yeliven

37. Berat Uzun

38. Sema Cebeci

Mesnevî Okumaları- Sezai Küçük
İlk Ders: 23 Kasım Perşembe 18.00/ 21.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (59 Kişi)

1. Mehtap Yıldırım

2. Filiz Kokonalı

3. Didem Sipahier

4. Pınar Karaca

5. Neşe Kuyumcu

6. Merve Buran Aktaş

7. Hülya Özpınar

8. Zahit Enes Çakar

9. Faik Kıvanç

10. Melike Yeşilova

11. Tarık Dinç

12. Ayşe Gül Ülger

13. Abdurrahman Keskin

14. Sümeyye Nur Çakar

15. Fecra Şen

16. Abdülkadir Pala

17. Nurcan Demir

18. Şükran Şensözen

19. Ahsen Akçay

20. Fatma Çolakoğlu

21. Sümeyye Toprak

22. Kübranur Osma

23. Nilüfer Gökçe

24. Tuğba Yılmaz

25. Meryem Öz

26. Ahmet Ensar Öztürk

27. Feyza Nur Öztürk

28. Seher Terzioglu

29. Emel Çağırıcı

30. Nilüfer Korkmaz

31. Ayşenur Karaali

32. Fatma Gül Sönmez

33. Muş Kocabay

34. İbrahim Furkan Hamurcu

35. Nihal Dinler

36. Elif Sena Bozkurt

37. Betül Nas

38. Muhammet Mustafa Çelik

39. Bahar Kolaç

40. Feyza Berin Turan

41. Hamza Batuhan Babacan

42. Hidayet Üçkol

43. Elif Saltık

44. Gülsüm Karacabey

45. Büşra Taşöz

46. Tuğba Korkmaz

47. Rabia Gürbüz

48. İbrahim Halil Saraç

49. Yavuz Dikmen

50. Sevgi Matlıoğlu

51. Gülçin Göl

52. Nihal Karaca

53. Nermiye Demir

54. Hacer İlik

55. Faruk Akkaya

56. Sima Gökbulut

57. Nesrin Sevinçli

58. Arzu Aydın

59. Deniz Tuğrul

Sanat Okulu- İsmail Erdoğan
İlk Ders: 24 Kasım Cuma 18.00/ 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (28Kişi)

1. Şükriye Şen

2. Şule Bağcıoğlu

3. Esma Özdemir

4. Hayrunnisa Kaşıkcı

5. Mehmet

6. Büşra Keskendir

7. Yakup Yavuz

8. Esra Kaya

9. Zehra Ağırman

10. Beyzanur Atasoy

11. Sueda Nur Elaldı

12. Nursen Demir

13. Zehra Sezen Abik

14. Burcu Arsakay

15. Gizem Başak

16. Arzu Berktaş

17. Eda Emecen

18. Emirhan Avcı

19. Serap Yerli

20. Hidayet Üçkol

21. Hacer Kevser Özkan

22. Şuheda Nur Özsoy

23. Gizem Ayaz

24. Miraç Berkcan Taşcı

25. Bahtiyar Arslan

26. Hatice Özcan

27. Nurbanu Encü

28. Sema Cebeci

Siyaset Atölyesi- Yrd. Doç. Dr. Veysel Kurt
İlk Ders: 20 Kasım Pazartesi 18.00/ 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (88 Kişi)

1. Mücahid İlhan

2. Ali Kubilay Ünal

3. Şebnem Cerrah

4. Ülkü Bağcıoğlu

5. Furkan Karahan

6. Hakan Özcan

7. Ömer Faruk Kandemir

8. Fatih Beyaz

9. Batuhan Beşikçi

10. Nisanur Aksu

11. Sakine Zengin

12. İrem Karagöl

13. Elif Çetinkaya

14. Kadir Koç

15. Mustafa Alu Terzi

16. Barış Gönül

17. Aslı Hilal Kökden

18. Kamile Kamuran Alemdar

19. Yılmaz Kırbaç

20. Kübra Nur Polat

21. Ayşenur Delipoyraz

22. Yakup Yavuz

23. Sefanur Yıldırım

24. Ayşenur Güler

25. Yasemin Küçükçavuş

26. Hanne Demir

27. Nilüfer Gökçe

28. Hakan Güleç

29. Recep Çelik

30. Kerem Sunman

31. Hilal Çetin

32. Mustafa Kaymul

33. Ahmet Ensar Öztürk

34. Cebrail Birer

35. Esra Emine Deligöz

36. Ayşe Nur Bal

37. Eda Garip

38. Buğrahan Zeki Kadak

39. İbrahim Kazanasmaz

40. Büşra Tekinbaş

41. Özlem Baştan

42. Haydar Oruç

43. Seçkin Derin

44. Yunus Emre Cömert

45. Tarkan Aksu

46. Melik Nazır Esirci

47. Betül Fidan

48. Nurgül Gündoğdu

49. Rümeysa Cansu Turan

50. Süveyda Elif Gün

51. Zehra Nilsu Sevinçli

52. Dilruba Menteş

53. Kemal Bayat

54. Tarkan Aksu

55. Ömer Göksoy

56. Zeynep Sevde Akgün

57. Rümeysa Konuk

58. İrem Karaca

59. Hülya Yılmaz

60. Emre Şahin

61. Yavuz Selim Aka

62. Şeyma Merve Tandoğan

63. Sümeyye Yüksel

64. Şaduman Bağ

65. Enes Boyraz

66. Rumeysa Dursun

67. Aylin Karakaya

68. Ahmet Zafer Kaymaz

69. Gül Kaymaz

70. Mücahit Açıkgöz

71. Fatma Çakır

72. Muhammed Salih Güler

73. Rümeysa Arkan

74. Sümeyra Özbek

75. Sinan Ergin

76. Ozan Can Gümüş

77. Hakan Özcan

78. Adem Köse

79. Rumeysa Tunç

80. Enes Taşçı

81. Serkan Topsakal

82. Mustafa Ali Aykol

83. Hüseyin Ünal Albayrak

84. Mustafa Said Bilgin

85. Yunus Koçyiğit

86. Nesibe Ünal

87. Deniz Tuğrul

88. Mehmet Masum Güngör

Siyasetname Okumaları- Prof. Dr. Hamza Al
İlk Ders: 20 Kasım Pazartesi 18.00/ 21.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (21 Kişi)

1. Zahide Yaslı

2. Mutluhan Çiftci

3. Ahmet Bilal Akgül

4. Muhammed Faruk Bozkurt

5. Kadir Koç

6. Yusuf Esen

7. Şükran Şensözen

8. Beytullah Akdemir

9. Ensar Selman Karagüzel

10. Mutluhan Çiftci

11. Furkan Gümüşgöz

12. Gülşen Saka

13. Ömercan Kaya

14. Hüseyin Özdemir

15. Cansu Uğur

16. Ayşe Aydan Kulak

17. Çağrı İslam Köse

18. Yavuz Dikmen

19. Ertuğrul Kaynar

20. Nejat Bilge

21. Hacer İlik

Tarihçiliğin Sırları, Püf Noktaları- Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu
İlk Ders: 22 Kasım Çarşamba 18.00/ 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (70 Kişi)

1. Abdülkadir Pala

2. Fatma Şentürk

3. Arife Karagöz

4. Esranur Özbakır

5. Sümeyye Çelik

6. Ali Kubilay Ünal

7. Fatma Bağcıoğlu

8. Arzu Şen

9. Hakan Özcan

10. Hatice Sarıbal

11. Mustafa Cesur

12. Fatih Yücel

13. Ömer Erkal

14. Emine Zeynep Çamlı

15. Ubeydullah Karakaş

16. Sakine Zengin

17. Ümmügülsüm Kaygusuz

18. Kübra Ulutaş

19. Meltem Erdoğan

20. Tarık Ahmet Moldur

21. Muhammed Faruk Bozkurt

22. Abdullah Şahin

23. Emre Şener

24. Seyfullah Şimşek

25. Bahar İlhanlı

26. Nagehan Avcı

27. Fatih Arslan

28. Elif Ünal

29. Eda Ödübek

30. Ömer Çimen

31. Hümeyra Güney

32. Ervâ Nur Ayhan

33. Muhammet Oğuz Aydın

34. Kaan Çınar

35. Fatma Zehra Say

36. Fikriye Drim

37. Samet Alirıza Kılıç

38. Volkan Turgut

39. Mert Üstün

40. Emir Tayyip Yümnü

41. Buğrahan Zeki Kadak

42. Beyza Kuzhan

43. İsmail Durmaz

44. Enes Artar

45. Cansu Uğur

46. Şakir Şimşek

47. Esra Yoğurtcu

48. Şuheda Nur Özsoy

49. Hüsna Yılmaz

50. Beyza Koşdu

51. Rümeysa Köse

52. H. Ferizat Hira

53. Nursen Demir

54. Nusret Demir

55. Kübra Süsam

56. Emel Demirel

57. Zeynep Altundal

58. Kübra Pişkin

59. Mahmut Koçak

60. Ruveyda Azca

61. Betül Acar

62. Ayşe Suvari

63. Mert Kaya

64. Hanife Doğan

65. Adem Köse

66. Neslihan İkiz

67. Figen Özbay Girgin

68. Samet Yıldız

69. Ömer Furkan Tercan

70. Anahanım Ahadova

Selçuklu’dan Osmanlı’ya Tasavvuf Kültürü Söyleşileri- Doç. Dr. Haşim Şahin
İlk Ders: 25 Kasım Cumartesi 16.00/ 19.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (80 Kişi/ 11 Yedek)

1. Ahmet Saraçoğlu

2. Arife Karagöz

3. Arzu Şen

4. Aslı Çolak

5. Aylin Ekedal

6. Ayşe Berre Pir

7. Ayşe Suvari

8. Ayşenur Yılmaz

9. Bahar İlhanlı

10. Betül Kayahan

11. Betül Tel

12. Beyza Nur Gölebatmaz

13. Büşra Aygın

14. Büşra Süfürücü

15. Demet Özkurt

16. Duygu Kütük

17. Ebru Sap

18. Eda Ödübek

19. Elif Saltık

20. Elif Ünal

21. Emel Demirel

22. Ensar Selman Karagüzel

23. Eren Yılmaz

24. Ervâ Nur Ayhan

25. Esranur Özbakır

26. Eyüp Yılmaz

27. Fadime Kaya

28. Fatıma Zehra Keskin

29. Fatma Zehra Say

30. Feyzanur Karar

31. Feyzanur Serim

32. Funda Ulutürk

33. Furkan Ermek

34. Gözde Kahyacık

35. Gülhanım Mızırakcı

36. Hakan Özcan

37. Hanife Doğan

38. Harun Örs

39. Hatice Sarıbal

40. Huri Melek Cebeci

41. İrem Özer

42. Kübra Süsam

43. Kübra Ulutaş

44. Kübra Yazıcı

45. Mert Kaya

46. Merve Özer

47. Mustafa Cesur

48. Mustafa Gökbulak

49. Nagehan Avcı

50. Neslihan Çinici

51. Neslihan Eraslan

52. Neslihan İkiz

53. Nupel Serim

54. Nur Aksoy

55. Onur Karataş

56. Öznur Ordu

57. Rabiya Arslan

58. Rumeysa İspay

59. Rümeysa Köse

60. Seda Kalem

61. Seda Nur Demir

62. Sedanur Elbir

63. Sefanur Kurşun

64. Seyfullah Şimşek

65. Seyhan Atak

66. Sibel Demirel

67. Sümeyra Gülel

68. Sümeyra Koç

69. Sümeyye Çelik

70. Sümeyye Yüksel

71. Şevval Akalın

72. Şeyma Aydemir

73. Şeyma Girgin

74. Şule Bağcıoğlu

75. Tansu Köybaşı

76. Tarık Ahmet Moldur

77. Tuğba Korkmaz

78. Ümmügülsüm Kaygusuz

79. Zeynep Karabektaş

80. Zeynep Nur Ayas

YEDEK LİSTE

1. Batuhan Kütük

2. Cabir Karataş

3. Fikriye Drim

4. Mehmet Demir

5. Mehmet Gün

6. Melike Uyaroğlu

7. Mücahid İlhan

8. Ruveyda Azca

9. Sümeyye Nur Çakar

10. Şeyma Dikmen

11. Tuğba Başar

Yazarlık Atölyesi- A. Ali Ural
İlk Ders: 20 Kasım Pazartesi 18.00/ 21.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (56 Kişi/ 8 Yedek)

1. Feyza Muslu

2. Nevzat Sazak

3. Aysel Huseynzade

4. Emine Demirci

5. Elif Şahin

6. Ayşenur Kara

7. Tuğba Nur Doğan

8. İshak Aydıncı

9. Sena Gayberi

10. İshak Aydıncı

11. Şaduman Nur Koç

12. Emine İncecik

13. Savaş Aşık

14. Emrah Kirişçi

15. Zehra Boncuk

16. Merve Yılmaz

17. Zeynep Şahin

18. Büşra Ordukaya Kaçar

19. Hilal Şahin

20. Şeyma Sönmez

21. Erdem Çakmak

22. Ravza Cihan

23. Ümmühan Gençler

24. Feyza Nur Uçar

25. Hanife Doğan

26. Melike Yiğit

27. Yasemin Yeşil

28. Kübra Nur Polat

29. Ayşe Başer

30. Berna Kahraman

31. Tuğba Deniz

32. Sümeyye Yakupoğlu

33. Fadime Hançer

34. Hilal Tekkol

35. Enise Üzüm

36. Meryem Öz

37. Beyzanur Atasoy

38. Semih Cicioğlu

39. Hatice Kızılorman

40. Dilek Ayşen Akgül

41. AslI Berna Pulat

42. Fatmanur Alsancak

43. İhsan Kutlu

44. Şevval Kopal

45. Samet Ateş

46. Gülşah Sema Atabek

47. Samyeli Yılmaz

48. Fatma Şevval Öztürk

49. Nilüfer Soykan

50. Emir Çağlar Demirci

51. Fatma Feyza Angın

52. Abdurrahman Sadık Kaşık

53. Kağan Server Atıcı

54. Esra Çeb

55. Fatma Tunç

56. Seçil Alptekin

YEDEK LİSTE

1. Müyesser Çelik

2. Mahmut Üçtaş

3. Muhammet Oğuz Aydın

4. Beyza Tomruk

5. Büşra ŞAHİN

6. Ahmet Gedik

7. Şule Duru

8. Miraç Meryem Kurşun

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın