O KOLTUK YİNE BOŞ!..GELDİĞİ GİBİ GİTMİŞ!..

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Burhan İnan’ın görevinden ayrıldığı belirtiliyor…Yaklaşık 23 yıldan bu yana Gemlik’in değişik okullarında görev yapan, son olarak da İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olan Burhan İnan Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı. Burhan İnan’ın 19.10.2017 tarihinde Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başladı yazısının yer aldığı ilçe web […]

 O KOLTUK YİNE BOŞ!..GELDİĞİ GİBİ GİTMİŞ!..

18.11.2017 - 17:36

Güncelleme : 18.11.2017 - 17:43

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Burhan İnan’ın görevinden ayrıldığı belirtiliyor…Yaklaşık 23 yıldan bu yana Gemlik’in değişik okullarında görev yapan, son olarak da İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olan Burhan İnan Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı.

Burhan İnan’ın 19.10.2017 tarihinde Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başladı yazısının yer aldığı ilçe web sitesinde şimdi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Vekaleten Yüksel Gülaç’ın baktığı ibaresi yer alıyor.

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü İnan’ın yeni görev yerini ziyaret sonrası görevine başlamadan geldiği gibi,gittiği verdiği dilekçe ile de görevinden ayrıldığı belirtiliyor.

Arifiye’liler yetkililerden  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Sakarya Eğitim camiasından liyakatlı bir eğitimcinin bir an önce atanmasını bekliyorlar…

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • İlahi adalet dedi ki:

    Arifiye haber o kadar dertliysen eğitimden. Çalışan iş üreten namusuza hırsıza geçit vermeyen görevde iken dip vurmuş arifiyeyi ilde en büyük sıçrama ile ilk üçe sokan müdüre kimlerin kumpas kurduğunu bildiğin halde kimden yana oldun onu yaz millet bilsin. Bunun hesabını vede vebalini odeyemeceksiniz. Etraflıca araştırın diye bir ayet var sayın editör.

  • arifiyeli dedi ki:

    Sevmeyenlerinin bile kabul ettiği Sakaryanın en liyakatlı muduru hemdeki 15 trilyonluk yolsuzluğa ve arifiyenin kadın ve kızlarına tacizde bulunan ahlaksiza karşı mücadele ettiği için belediye başkanı ve hem yolsuzluk şebekesi tarafından önce kocaeline kararnamesi çıkartılan olmadı sonra iftira ile haksız ve hukuksuzca gorevden uzaklaştırılan sakaryanın en caliskan ve liyakatlı müdürüne sahip çıktınız mi. Yolsuzluk dosyalarını gonderirsek yayinlarmisiniz. Ulusal duzeyde 32bin belge satılan devleti trilyonlarca zarara uğratan bu hainleri yazarmisiniz editör. Bence yazmazsınız. Altından ismail çıkıyor çunku. Hak er gec tecelli edecek. Tum tuzaklari ve oyunlari bozan Rabbimize sukurler olsun.