Az zamanda çok işler başardı!..

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili son gelişmeler…Sakarya Halk Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet TAŞTAN ‘Pazar Yazıları’ adlı köşesinde değerlendirdi. YENİDEN VEKÂLETEN!.. İlgili Haber TÜBİTAK DAİRE BAŞKANI SUBÜ’DE Biliyorsunuz Arifiye ’de İlçe Milli Eğitim Müdürünün adı var, kendi yoktu!.. Konu ile ilgili son yazımızdan önce İlçe Milli Eğitim web sayfasında adı görünen henüz kimsenin doğru […]

 Az zamanda çok işler başardı!..

19.11.2017 - 16:03

Güncelleme : 19.11.2017 - 16:03

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili son gelişmeler…Sakarya Halk Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet TAŞTAN ‘Pazar Yazıları’ adlı köşesinde değerlendirdi.

YENİDEN VEKÂLETEN!..

Biliyorsunuz Arifiye ’de İlçe Milli Eğitim Müdürünün adı var, kendi yoktu!..

Konu ile ilgili son yazımızdan önce İlçe Milli Eğitim web sayfasında adı görünen henüz kimsenin doğru düzgün hayırlı olsun ziyaretinde bulunamadığı Burhan İnan ismi ‘İlçe Milli Eğitim Müdürü ‘olarak yazıyordu.

Şimdi o isimde gitmiş, yerine yeniden vekâleten Şube Müdürlerinden Yüksel Gülaç hocamızın ismi gelmiş.

Her ne kadar İlçe Kaymakamlık sitesinde protokol listesinde Burhan İnan ismi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görünse de!..

Uzun bir boşluktan sonra Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Burhan İnan’ın Arifiye ’ye hizmeti etme süresi çok uzun süreli olmadan çekip gittiği görülüyor.

Az zamanda çok işler başardı diyeceğiz ama makamına oturma zamanı bile bulamayan yeni müdür ile bir tanışma fırsatı bile bulamadık!..

İlçe Milli Eğitimde son yaşananlarda gösteriyor ki ilçe de yönetimsel bir boşluk, bir vurdumduymazlık var!

Bu tablodan Arifiye’liler memnun ise söyleyecek fazla da bir şey yok…

Bir eğitim ilçesinde yaşanan bu gelişmelere karşısında, eğitim camiasından bir ses çıkmamasına, mücadele verilmemesine de bir anlam veremiyorum…

İlimizin değerli yöneticileri, milletvekillerimiz etrafınıza şöyle bir baksanız, eğitim camiamızda bu işi layığı ile yapabilecek kapasite de onlarca eğitimci göreceksiniz.

Çok kısa zamanda diliminde halledeceğiniz ufak bir meseleyi bu kadar uzattınız…

Yaz-boz işine çevirmeden,

Çözün artık şu meseleyi!..

Arifiye ‘ye ve Eğitim Camiasına yazık oluyor…

Yazının Tamamı

http://www.sakaryahalk.com/m-nato-kato-2913.html

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • arifiyeli dedi ki:

    Abicim gelsin. Zaten o yönetiyor. Hemdede iyi para var daha ne olsun. Hayali kurslar açıp binlerce sahte belgeyi imzalayacak aptal ve de saf bir müdür aranıyor ondan geçiliyor bu iş.