Bilnet Okulları Ata’nın Huzurunda

Sakarya’da bu yıl eğitim öğretime açılan Bilnet Okulları, tüm öğrencileriyle birlikte Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştirdi. Hafta sonu yapılan Ankara gezisinde Bilnet öğrencileri ilk olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün istirahatgahının bulunduğu Anıtkabir’i ziyaret etti. Ata’nın huzuruna çıkan öğrenciler büyük heyecan yaşadılar. Anıtkabir içindeki müzeyi de ziyaret eden Bilnet kafilesi daha sonra TBMM’nin yeni […]

 Bilnet Okulları Ata’nın Huzurunda

20.11.2017 - 16:53

Güncelleme : 20.11.2017 - 16:53

Sakarya’da bu yıl eğitim öğretime açılan Bilnet Okulları, tüm öğrencileriyle birlikte Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştirdi.

Hafta sonu yapılan Ankara gezisinde Bilnet öğrencileri ilk olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün istirahatgahının bulunduğu Anıtkabir’i ziyaret etti. Ata’nın huzuruna çıkan öğrenciler büyük heyecan yaşadılar.

Anıtkabir içindeki müzeyi de ziyaret eden Bilnet kafilesi daha sonra TBMM’nin yeni binasını ardından ilk meclis binasıyla Cumhuriyet Müzesi ve Kurtuluş Savaşı Müzesini de gezme imkanı buldular.

Başkentte hep birlikte öğle yemeği yiyen Bilnet öğrencileri Ankara gezisinin son bölümünde Harikalar Diyarı’nı gezerek günün yorgunluğunu attılar.

Bilnet Sakarya Ortaokulu Müdürü İhsan Candar başkanlığında, öğretmenlerin de katıldığı Ankara gezisi, öğrencilerin hayatlarında çok önemli bir yere sahip olacak güzel anılarla mutlu bir şekilde tamamlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın