Türk Dili Konferansı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Eğitim Fakültesi tarafından ‘Türkistan’dan Anadolu’ya Türk Dili’ isimli bir konferans düzenlenecek. SAÜ Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü tarafından ‘Türkistan’dan Anadolu’ya Türk Dili” isimli bir konferans düzenlenecek. Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonu’nda 22 Kasım Çarşamba günü düzenlenecek konferansta Türkçenin Türkistan’dan coğrafyasından Anadoluya kadar olan yolculuğu ele alınacak. Konferansa konuşmacı olarak […]

 Türk Dili Konferansı

20.11.2017 - 12:24

Güncelleme : 20.11.2017 - 12:24

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Eğitim Fakültesi tarafından ‘Türkistan’dan Anadolu’ya Türk Dili’ isimli bir konferans düzenlenecek.


SAÜ Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü tarafından ‘Türkistan’dan Anadolu’ya Türk Dili” isimli bir konferans düzenlenecek.
Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonu’nda 22 Kasım Çarşamba günü düzenlenecek konferansta Türkçenin Türkistan’dan coğrafyasından Anadoluya kadar olan yolculuğu ele alınacak.
Konferansa konuşmacı olarak Ege Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeki Kaymaz, Dokuz Eylül Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Şerif Ali Bozkaplan, İstanbul Kültür Üniversitesi’nden Prof. Dr. Vahit Türk, Sakarya Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Zikri Turan ve Yrd. Doç. Dr. Mehmet Özdemir katılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın