Vali Balkanlıoğlu SAÜ’de Gençlerle Buluştu

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu Akademi grubu tarafından düzenlenen “Zoru Başaranlar” isimli söyleşi tarzındaki programda gençlerle bir araya geldi. tecrübelerini aktararak sorularını cevapladı. SAÜ Sabahattin Zaim Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda öğrencilik yıllarından bahseden, okuduğu dönemin zorlukları anlatan ve tecrübelerini paylaşan Vali Balkanlıoğlu, geçmiş dönemle bugünün Türkiye’sinin karşılaştırılamayacağını, Ülkemizde artık herkese eşit […]

 Vali Balkanlıoğlu SAÜ’de Gençlerle Buluştu

22.11.2017 - 12:34

Güncelleme : 22.11.2017 - 12:34

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu Akademi grubu tarafından düzenlenen “Zoru Başaranlar” isimli söyleşi tarzındaki programda gençlerle bir araya geldi. tecrübelerini aktararak sorularını cevapladı.

SAÜ Sabahattin Zaim Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda öğrencilik yıllarından bahseden, okuduğu dönemin zorlukları anlatan ve tecrübelerini paylaşan Vali Balkanlıoğlu, geçmiş dönemle bugünün Türkiye’sinin karşılaştırılamayacağını, Ülkemizde artık herkese eşit fırsat sunulduğunu, çalışarak herkesin her konuma gelebileceğini ifade ederek emeksiz hiçbir şeye ulaşılamayacağını da vurguladı.

Garnizon ve Tugay Komutanı Mustafa Cüneyt Arıkan, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ve SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ın da deneyimlerini paylaştığı söyleşide öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Vali Balkanlıoğlu, başarılı olmak için özverili çalışmak ve hedeflenen yolda azimle yürümek gerektiğini ifade etti.

Ülkemizin her yönüyle muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için geleceğin idarecileri olan gençlerimize kendilerini daha çok geliştirmelerini de tavsiye eden Vali Balkanlıoğlu, program sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirerek başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın