Arifiye Hanlı Merkez Mahallemizde Halk Toplantısı Yapıldı

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla İlçe Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Hanlı Merkez Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur, İlçe Müftü V.Murat Mutlu, İlçe […]

 Arifiye Hanlı Merkez Mahallemizde Halk Toplantısı Yapıldı

23.11.2017 - 12:29

Güncelleme : 23.11.2017 - 12:29

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla İlçe Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Hanlı Merkez Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur, İlçe Müftü V.Murat Mutlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Yüksel Gülaç, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Dilek, İlçe SYDV Müdürü Hakan Tanıl, Halk Eğitim Müdürü Sabri Mercan, Hanlı Merkez Mahalle Muhtarı Ahmet Kaymakçı ve mahalle sakinleri katıldı.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı toplantıda yapmış olduğu konuşmada; “Mahallelerimizin sorunlarını birebir vatandaşlarımızın ağzından dinleyelim diye, her ay düzenli olarak farklı mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Kamu görevlileri vatandaşlarımıza hizmet etmek için vardır. Bu toplantılarla amacımız, vatandaşlarımızın isteklerini birinci ağızdan dinleyerek, onlarla dertleşmek, sorunların çözüme kavuşturulması, varsa eksikliklerin giderilmesidir. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözüldüğünü gördükçe bizlerde sorumluluk makamında bulunan insanlar olarak mutlu oluyoruz. Bütün çalışmalarımızı vatandaş odaklı hizmet ekseninde yürütüyoruz. “ dedi.

Konuşmanın ardından toplantıya katılan vatandaşlar mahalleleriyle ilgili, eğitim, sağlık, elektrik, doğalgaz, aydınlatma, trafik, yol, su, çöp vb. sorunlarını Sayın Kaymakamımıza aktardılar. Sayın Kaymakamımız, sorunların ilgili kurumlara iletilerek imkânlar ölçüsünde en kısa sürede sonuçlandırılacağını belirtti.

Daha sonra Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve beraberindekiler Hanlı Merkez Mahalle Muhtarlığını ziyaret etti.

Arifiye Muhtarlar Dernepi Başkanı ve Hanlı Mahalle Muhtarı Ahmet Kaymakçı bu ayki toplantıya ev sahipliği yaparak katılıan herkese teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın