Öğretmenler Gününde Fedakarca Kampanya

Sakarya’da 400’ü aşkın öğretmen, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tedavi gerektiren uzun süreli hastalığı olan öğrenciler ve öğretmenler için kan bağışı kampanyası düzenledi. “Hastalarımız Şifa Bulsun” sloganıyla hazırlanan kan bağışı 24 Kasım Cuma Günü Saat 10’dan itibaren Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde yapılacak. İlgili Haber Sapanca-Arifiye yolunda feci kaza İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, bu […]

 Öğretmenler Gününde Fedakarca Kampanya

23.11.2017 - 14:57

Güncelleme : 23.11.2017 - 14:57

Sakarya’da 400’ü aşkın öğretmen, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tedavi gerektiren uzun süreli hastalığı olan öğrenciler ve öğretmenler için kan bağışı kampanyası düzenledi.

“Hastalarımız Şifa Bulsun” sloganıyla hazırlanan kan bağışı 24 Kasım Cuma Günü Saat 10’dan itibaren Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde yapılacak.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri çok sayıda etkinlik arasında öğretmenlerimizin yapacağı kan bağışının çok anlamlı olduğunu belirtti. Töre kampanyaya destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ederek, Öğretmenler Gününü tebrik etti.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın