Arifiye Neviye İlkokulunda Öğretmenler günü

24 Kasım 1981 yılından bu yana  kutlanan Öğretmenler Günü  Arifiye Neviye ilkokulunda da kutlandı. Neviye İlkokulu Okul-Aile Birliğinin katkılarıyla okulda görev yapan öğretmenlerimizin bu özel günleri güzel bir etkinlikle gerçekleşti..Okul idaresi ve öğretmenler bir araya gelerek bu güzel günü ilk önce aile ortamında kutladılar. Okulda görev yapan öğretmenlere plaket verildi ve pasta kesildi. Öğrenciler ile […]

 Arifiye Neviye İlkokulunda Öğretmenler günü

25.11.2017 - 13:08

Güncelleme : 25.11.2017 - 13:08

24 Kasım 1981 yılından bu yana  kutlanan Öğretmenler Günü  Arifiye Neviye ilkokulunda da kutlandı. Neviye İlkokulu Okul-Aile Birliğinin katkılarıyla okulda görev yapan öğretmenlerimizin bu özel günleri güzel bir etkinlikle gerçekleşti..Okul idaresi ve öğretmenler bir araya gelerek bu güzel günü ilk önce aile ortamında kutladılar.

Okulda görev yapan öğretmenlere plaket verildi ve pasta kesildi.

Öğrenciler ile birlikte yapılan kutlamada Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemi ile ilgili şiirler ve yazılar okundu. Öğrencilerimizin “Öğretmenim” şarkısını seslendirdikleri program büyük beğeni topladı.

Programı hazırlayan öğrenci ve öğretmenlere teşekkür edildi.

Okul idaresinde yayınlanan kutlama mesajında ;’Başımızın tacı öğretmenlerimizin bu özel günlerini bir kez daha kutluyor ve kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Öğretmenler Günü kutlamalarında emeği geçen ve katkı veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.’denildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın