MHP İlçe ve Arifiye Ülkü Ocakları güç birliği ile yola devam

M.H.P Arifiye İlçe teşkilatı ve Arifiye Ülkü Ocakları son dönemlerde ilçemizde yaptıkları faailiyetler ile dikkatleri çekmeğe devam ediyor. Teşkilat binalarında yenilenme… Gençlere yönelik yapılan kültürüel faaliyetler… İlgili Haber Sapanca-Arifiye yolunda feci kaza Arifiye’de ilk kez Ülkü Ocaklarının açılması… Ziyaretler ve gündeme dair önemli açıklamalar ile  ilçemizde faaliyetlerine devam ediyorlar. Arifiye Ülkü Ocakları BAşkanı Duhan Öztürk […]

 MHP İlçe ve Arifiye Ülkü Ocakları güç birliği ile yola devam

25.11.2017 - 11:51

Güncelleme : 25.11.2017 - 11:51

M.H.P Arifiye İlçe teşkilatı ve Arifiye Ülkü Ocakları son dönemlerde ilçemizde yaptıkları faailiyetler ile dikkatleri çekmeğe devam ediyor.

Teşkilat binalarında yenilenme…

Gençlere yönelik yapılan kültürüel faaliyetler…

Arifiye’de ilk kez Ülkü Ocaklarının açılması…

Ziyaretler ve gündeme dair önemli açıklamalar ile  ilçemizde faaliyetlerine devam ediyorlar.

Arifiye Ülkü Ocakları BAşkanı Duhan Öztürk sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bu çalışmaların güç birliği ile devam edeceğinin vurgusunu yaptı.

Duhan Öztürk’ün açıklması;‘Milliyetçi Ülkücü hareketin Arifiye’deki uçbeyi davanın karar ve hüküm yetkilisi olarak Başbuğun emaneti Milliyetçi Hareket Partisi’ nin Arifiye Ilçe Teşkilatıyla dava birlikteliği içinde mutlak güven ve işbirliğiyle birlikteyiz.
Ülkü Ocakları Arifiye Ilçe Başkanı olarak şahsım ve teşkilâtım Mhp Arifiye Ilçe Başkanı Sn. Murat Yördan ve yönetimine başarılar diliyorum.Yolda çıktıklarımızı ASLA yolda bulduklarımıza değişmeyiz !

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın