Çorum/Kalecikkaya Köyü Derneğinden Vali Balkanlıoğlu’na Nezaket Ziyareti

Çorum ili Alaca ilçesi Kalecikkaya Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yaşar Tatar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. İlgi ve alakalarından dolayı Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden dernek üyeleri, yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında da Sayın Valimize bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu, dernek üyelerine çocukluk […]

 Çorum/Kalecikkaya Köyü Derneğinden Vali Balkanlıoğlu’na Nezaket Ziyareti

28.11.2017 - 12:14

Güncelleme : 28.11.2017 - 12:14

Çorum ili Alaca ilçesi Kalecikkaya Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yaşar Tatar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
İlgi ve alakalarından dolayı Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden dernek üyeleri, yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında da Sayın Valimize bilgiler verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu, dernek üyelerine çocukluk günlerine dair anılarını paylaşırken, geçmiş yüzyıllarda Balkan ve Kafkas kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılardan da bahsetti.
Çorum gibi Sakarya’nın da birçok milleti bir arada barındırdığını ve herkesin bu ülkede kardeşçe yaşadığını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın