Hacıköy “Eğitim de iyi örnekler” kapsamına alınıyor

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre okullara yaptığı ziyaretleri sürdürüyor. Töre’nin son ziyareti Arifiye İlçemizin Hacıköy İlk  ve Ortaokulunu öğretim okuluna oldu. Pervin TÖRE’nin ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Engin KAHRAMAN ve Coşkun BAKIRTAŞ ile Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel GÜLAÇ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay Gürbüz de hazır […]

 Hacıköy “Eğitim de iyi örnekler” kapsamına alınıyor

28.11.2017 - 17:02

Güncelleme : 28.11.2017 - 17:02

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre okullara yaptığı ziyaretleri sürdürüyor. Töre’nin son ziyareti Arifiye İlçemizin Hacıköy İlk  ve Ortaokulunu öğretim okuluna oldu.

Pervin TÖRE’nin ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Engin KAHRAMAN ve Coşkun BAKIRTAŞ ile Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel GÜLAÇ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay Gürbüz de hazır bulundu.

Okul Öğrenci Meclis Başkanı Ecrin ÖZDEMİR’in çiçek sunduğu karşılamaya Okul Müdürü ve idarecilerle tüm öğretmenler katıldı.

Yapılan çalışmalar hakkında Müdür Töre’yi bilgilendiren Okul Müdürü Metin BURÇAK kısa zamanda okula yapılan çalışmaların öğrenciler ve veliler üzerinde olumlu etkisi olduğunu dile getirdi.

Öğretmenler odasında öğretmenler ile tek tek tanışarak sohbet eden TÖRE’nin ziyaretlerine okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Fehmi YILDIRIM İle Köy Muhtarı Ahmet YILMAZ da iştirak etti.

Okulun tüm bölümlerini ve sınıflarını gezen Sayın Pervin TÖRE öğrencilerle birebir sohbet etti.Onlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.Okulun içinde bulunduğu şartları oldukça beğenerek “Eğitim de iyi örnekler” kapsamında yapılan çalışmalara dahil edileceğini belirtti.

Okulda yapılan çalışmaların devam ettiğini önümüzde ki ay içersinde Hacıköy ilkokulunda etwinning projeleri kapsamında ” 81 iliz Hepimiz Biriz” isimli Yerli Malları Poster Sergisi düzenleneceğini söyledi.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE okul ziyaretlerinin süreceğini ayrıca belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın