Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında bugün saat:14.00’da Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık, […]

 Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

28.11.2017 - 17:42

Güncelleme : 28.11.2017 - 17:42

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında bugün saat:14.00’da Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık, tarım, sosyal yardım ve mahalli idareler ile ilgili sorunlarına ilişkin talep ve şikâyetleri görüşüldü ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Sayın Kaymakamımız toplantıda yapmış olduğu konuşmada; “ Toplumu ilgilendiren, ülkemizi ilgilendiren, milletimizi ilgilendiren her olay bizim için önemlidir ve o olaylarla da ilgilenmek bizim en büyük görevimizdir. Biz bunun için görev yapıyoruz bunun için varız. Bize iletilen sorunlarla ilgili muhtarlarımıza muhakkak geri dönüş yapılmakta. Ancak çözemediğimiz sorunlar elbette ki olabilir bunların çözülmemesi ilgilenmediğimiz anlamına gelmez, sorunların çözümü için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Mahallelerinizdeki eğitim, sağlık, ulaşım, altyapı gibi sorunları tespit ederek ilgili kurum ve kuruluşlara iletmeniz, sorunların çözümüne katkı sağlayacaktır. Bugünün ve geleceğin Arifiye’sini inşallah hep beraber inşa edeceğiz.” dedi.

Sayın Kaymakamımızın konuşmasının ardından muhtarlar, mahalleleriyle ilgili güvenlik, ulaşım, trafik, elektrik, tarım ile ilgili sorunların giderilmesi ve benzeri taleplerini aktardılar ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Sayın Kaymakamımız katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza ve katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın