Kaymakamımız Yazıcı Kazım Karabekir İlköğretim Okulunda

Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, 29 Kasım Çarşamba Günü Kazım Karabekir İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Okul ziyareti sırasında Sayın Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç eşlik etti. Sayın Kaymakamımız, okulda incelemelerde bulunarak okul idarecileri ve öğretmenlerle görüşerek, okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlgili Haber Kazım Karabekir […]

 Kaymakamımız Yazıcı Kazım Karabekir İlköğretim Okulunda

29.11.2017 - 14:36

Güncelleme : 29.11.2017 - 14:36

Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, 29 Kasım Çarşamba Günü Kazım Karabekir İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Okul ziyareti sırasında Sayın Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç eşlik etti.

Sayın Kaymakamımız, okulda incelemelerde bulunarak okul idarecileri ve öğretmenlerle görüşerek, okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sınıfları gezerek, öğrencilerle bir süre sohbet edip, dersleri hakkında sorular soran ve tavsiyelerde bulunan Sayın Kaymakamımız; “İleride belli bir yerlere geldiğinizde yine bu arkadaşlarınızla, öğretmenlerinizle görüşeceksiniz. En saf, en temiz dostluklar bu çağlarda kurduğunuz dostluklardır. Bu zamanlarınızın kıymetini bilin, başarılı bir dönem geçirmenizi diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın