Yeşilay Sakarya’nın Bağımlılıklarla Mücadelede Eğitim Seferberliği Devam Ediyor

Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele Eğitim Programı (TBM) ile formatörler arayıcılığıyla okullarda devam ediyor. Eğitimlere yoğun talebin olduğu Sakarya’da, bu taleplere gün aşırı yaptıkları eğitimlerle cevap veren Yeşilay Sakarya Şubesi, okullar ayağındaki bir eğitimi daha Güneşler Anadolu Lisesi’nde yapmış oldu. Güneşler Anadolu Lisesi öğrenci velilerinin yoğun ilgisiyle geçen eğitimde ebeveynlere madde bağımlılığı anlatılırken nasıl davranmaları, nelere dikkat […]

 Yeşilay Sakarya’nın Bağımlılıklarla Mücadelede Eğitim Seferberliği Devam Ediyor

29.11.2017 - 17:16

Güncelleme : 29.11.2017 - 17:16

Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele Eğitim Programı (TBM) ile formatörler arayıcılığıyla okullarda devam ediyor. Eğitimlere yoğun talebin olduğu Sakarya’da, bu taleplere gün aşırı yaptıkları eğitimlerle cevap veren Yeşilay Sakarya Şubesi, okullar ayağındaki bir eğitimi daha Güneşler Anadolu Lisesi’nde yapmış oldu.

Güneşler Anadolu Lisesi öğrenci velilerinin yoğun ilgisiyle geçen eğitimde ebeveynlere madde bağımlılığı anlatılırken nasıl davranmaları, nelere dikkat etmeleri ve çocuklarını nasıl gözetip korumaları gibi birçok hususta bilgiler aktarıldı. Konferans, Yeşilay Formatörü Cüneyt KAHYAOĞLU’na çiçek takdimi Güneşler Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı M. Çağla UYGUN KILIÇ’ın elinden yapılarak son buldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın