“ARSİADER” TOPLANTI VE ZİYARETLERE BAŞLADI

Geçtiğimiz günlerde ilçemizde kurulan “ARSİADER” Arifiye Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu toplantılarına da başladı. İlgili Haber M.Hakan Atilla Borsa İstanbul’un yeni Genel Müdürü oldu Dernek Binasında Kurucu Başkan Fatih Fahri Yeter başkanlığında gerçekleştirilen Yönetim Kurulunun İlk Toplantısında,Yönetimin toplantı günleri,toplantı başlama bitiş saatleri,havuz sistemi,üyeler arası ticaretin artırılması,sosyal konular,komisyonlar,toplu ziyaret konuları ele alındı. “ARSİADER” toplantısında […]

 “ARSİADER” TOPLANTI VE ZİYARETLERE BAŞLADI

06.12.2017 - 12:57

Güncelleme : 06.12.2017 - 12:57

Geçtiğimiz günlerde ilçemizde kurulan “ARSİADER” Arifiye Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu toplantılarına da başladı.

Dernek Binasında Kurucu Başkan Fatih Fahri Yeter başkanlığında gerçekleştirilen Yönetim Kurulunun İlk Toplantısında,Yönetimin toplantı günleri,toplantı başlama bitiş saatleri,havuz sistemi,üyeler arası ticaretin artırılması,sosyal konular,komisyonlar,toplu ziyaret konuları ele alındı.

“ARSİADER” toplantısında alınan kararlar doğrultusunda Sanayici ve İş adamlarına yönelik ziyaretlerine de başladı.İlk Ziyareti Tümsiad Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez’e gerçekleştiren ARSİADER yöneticileri karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın