Genel Merkezden Yeşilay Sakarya Şubesine ziyaret

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Sekreteri Osman Baturhan Dursun ve Teşkilatlanma Birim Yönetici Vekili Egemen Akyüz Yeşilay Sakarya Şubesini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Şube Başkanı Fatih Kıcır tarafından Yönetim Kurulu, Komisyonlar, Formatörler ve Sakarya Üniversitesi Genç Yeşilay Topluluğu’yla beraber hazır bulunarak birlikte Sakarya’da etkin ve güçlü bir aile olduğu ziyarete yansımış oldu. Sakarya Yeşilay Şubesi olarak […]

 Genel Merkezden Yeşilay Sakarya Şubesine ziyaret

07.12.2017 - 17:04

Güncelleme : 07.12.2017 - 17:05

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Sekreteri Osman Baturhan Dursun ve Teşkilatlanma Birim Yönetici Vekili Egemen Akyüz Yeşilay Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Şube Başkanı Fatih Kıcır tarafından Yönetim Kurulu, Komisyonlar, Formatörler ve Sakarya Üniversitesi Genç Yeşilay Topluluğu’yla beraber hazır bulunarak birlikte Sakarya’da etkin ve güçlü bir aile olduğu ziyarete yansımış oldu.

Sakarya Yeşilay Şubesi olarak şehirde gerçekleştirecekleri projeler, kurumlarla işbirliği ve yapılan faaliyetler hakkında geniş çaplı istişarelerde bulunuldu.

Günün anısına Şube Başkanı Fatih Kıcır, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Sekreteri Sn. Osman Baturhan Dursun‘a, Sakarya’nın sembolü olan Sakarya Şiiri’nin yazılı olduğu tabloyu hediye ettiler. Akabinde yenilenen şube binasının tanıtımı sonrasında topluca akşam yemeğine geçilerek ziyaret
son buldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın