Vali Balkanlıoğlu’dan, İlçemiz Arifiye’de Asım Hocaya aile ziyareti.

Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesini hanesinde ziyaret etti. Valimiz Balkanlıoğlu ziyaret için;’Meslektaşımız, Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesini ziyaret ettik. Kıymetli Anne ve Babasının hayır dualarını aldık.’dedi. Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu ile birlikte, 2016 yılında Mardin’in Derik İlçesinde makamına bölücü terör örgütü mensuplarınca tuzaklanan bombanın patlatılması sonucu şehit […]

 Vali Balkanlıoğlu’dan, İlçemiz Arifiye’de Asım Hocaya aile ziyareti.

07.12.2017 - 13:20

Güncelleme : 07.12.2017 - 14:19

Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesini hanesinde ziyaret etti.

Valimiz Balkanlıoğlu ziyaret için;’Meslektaşımız, Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesini ziyaret ettik. Kıymetli Anne ve Babasının hayır dualarını aldık.’dedi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu ile birlikte, 2016 yılında Mardin’in Derik İlçesinde makamına bölücü terör örgütü mensuplarınca tuzaklanan bombanın patlatılması sonucu şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün Arifiye’deki baba evine ziyarette bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu’nun da eşlik ettiği ziyarette, Sayın Valimizi evlerinde konuk etmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Şehit Kaymakamın babası Asım Safitürk, Devlet büyüklerinin ve Milletimizin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ve onlara her zaman duacı olduklarını söyledi.

Meslektaşları Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ü ve tüm Şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ettiklerini belirten Vali Balkanlıoğlu da, Şehidimizin ailesiyle bir süre sohbet ederek, Şehitlerimizin bize emaneti olan ailelerini kendi aileleri gibi gördüklerini ve onların hakkının asla ödenemeyeceğini ifade etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın