CHP Arifiye Ali Gökpınar ile devam

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütü  4. olağan kongresini bugün partililerin katılımı ile ilçe binasında gerçekleştirdi. Kongre Hüseyin ÖZTÜRK’ün divan başkanlığında saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı.Partimizin iki yıllık faliyet çalışma raporu ve ekonomik çalışma raporları ibra edildi. Dilek ve temennilerden sonra seçimlere geçildi. İlgili Haber Sosyal Medyadan , Sosyal Meydana Seçime mevcut başkan Ali […]

 CHP Arifiye  Ali Gökpınar ile devam

10.12.2017 - 18:48

Güncelleme : 10.12.2017 - 18:48

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütü  4. olağan kongresini bugün partililerin katılımı ile ilçe binasında gerçekleştirdi.

Kongre Hüseyin ÖZTÜRK’ün divan başkanlığında saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı.Partimizin iki yıllık faliyet çalışma raporu ve ekonomik çalışma raporları ibra edildi.

Dilek ve temennilerden sonra seçimlere geçildi.

Seçime mevcut başkan Ali GÖKPINAR’ın başkanlığında tek liste ile gidildi.

CHP Arifiye İlçe Örgütü Ali Gökpınar ile yola devam dedi.
CHP Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR yaptığı açıklamada ,İlçe kongremizin sorunsuz bir şekilde ve şölen havasında gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, ‘Kongre sonucunda ilçemizde yeni yönetimler oluştururken değişen ilçe yöneticilerimiz oldu.Eski yöneticilerimize yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum,bu bir nöbet değişimi olarak anlayacaklarını umut ediyorum.Kurduğumuz yeni kadroyla birlikte daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. İşimiz çok,yolumuz meşakatlı ve uzun Türkiye;demokrasi,insan hakları,barış ve ADALET yolunda sağlam adımlarla ilerlemesi için parti çalışmalarımıza her zaman olduğu gibi çok önem vermeliyiz. Yeni kadrolarla birlikte daha çok çalışıp daha çok üretmeliyiz. İlçemizin sorunlarını yakından takip ederek vatandaşlarımızla sürekli diyalog halinde olmalıyız.’dedi.
Kongreye Erenler ilçe başkanı  Mustafa ÇİNAL ,Geyve ilçe başkanı Recep GÜNER ve Yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.Baaşkan Gökpınar tüm kongreye katılan tüm partililere teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın