SOFUOĞLU’NDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR!

Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi,Tarih Profesörü Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu sosyal medya twitter hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Sakarya’da  Okullara dağıtılan bir kitaptan bahsederek alıntıları paylaşan Sofuoğlu;Bu Kitabı Sakarya’da Okullar Kim dağıtıyor? diye sormadan edemedi. İlgili Haber Türkiye’de Değil Avrupa’da Birinci ‘Allah kahretmesin! Köstebek nerede ve kim?Milli Eğitimde neler oluyor? Hemde 15 Temmuz kitabında FETÖ’ye GARİBAN […]

 SOFUOĞLU’NDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR!

10.12.2017 - 12:37

Güncelleme : 10.12.2017 - 12:43

Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi,Tarih Profesörü Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu sosyal medya twitter hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

Sakarya’da  Okullara dağıtılan bir kitaptan bahsederek alıntıları paylaşan Sofuoğlu;Bu Kitabı Sakarya’da Okullar Kim dağıtıyor? diye sormadan edemedi.

‘Allah kahretmesin! Köstebek nerede ve kim?Milli Eğitimde neler oluyor? Hemde 15 Temmuz kitabında FETÖ’ye GARİBAN diyen bunlardan dolayı DERİN YARASI olan kim? Bu kitabı SAKARYADA OKULLARA KİM DAĞITIYOR. Başka çare kalmadı, gerçekten güçlülermi bu kadar ya! Kim taşıyor bunları?’

Sakarya’da OKULLARA DAĞITILAN kitapdan: “Cemaatin evnde yurdunda kaldı Okulunda okudu diye, Bank Asyaya birkaç bin lira yatrdı diye gariban memurları ihraç edip Sokak ortasnda bırakmak hiçbir ”yara”mızı sarmazda sağaltmazda sadce altnda cerahat toplar” Tehdit nasıl, İyi di mi?

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın