Sakarya TOG’dan Gönüllülük Konferansı

Sakarya TOG ekibi Dünya Engelliler Gününde yerel halka farkındalık gerçekleştirmek ve toplumdaki bireylerin engellilerle empati kurabilmesini sağlamak amacıyla sesli betimlemeli film gösterimi etkinliği düzenledi. Sakarya TOG ekibi 2018 yılı içinde çok sayıda projeyi hayata geçirmeyi hedefliyor. 29 Aralık 2002 de kurulan ve gençlerin gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmasını sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın örgütlenmelerinden olan […]

 Sakarya TOG’dan Gönüllülük Konferansı

10.12.2017 - 12:10

Güncelleme : 10.12.2017 - 12:14

Sakarya TOG ekibi Dünya Engelliler Gününde yerel halka farkındalık gerçekleştirmek ve toplumdaki bireylerin engellilerle empati kurabilmesini sağlamak amacıyla sesli betimlemeli film gösterimi etkinliği düzenledi. Sakarya TOG ekibi 2018 yılı içinde çok sayıda projeyi hayata geçirmeyi hedefliyor.
29 Aralık 2002 de kurulan ve gençlerin gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmasını sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın örgütlenmelerinden olan Sakarya TOG ekibi Toplum Gönüllüleri Vakfı Kurucusu İbrahim Betil’in katılımıyla Gönüllülük ve Sosyal Girişimcilik konulu konferans düzenlediler.
Mezun gönüllülerin de katılım gösterdiği konferansta katılımcılar Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın onlar için neler ifade ettiğini dinleyicilere aktardılar. Konferans konuşmasında İbrahim Betil, gönüllülük hangi vakıfta olursanız olun mutlaka size çok fazla özgüven katan bir durum, iyilik yapma isteği kanınıza karışsın ve o hissi o isteği hiçbir zaman kaybetmeyin diyerek gönüllü olmanın önemine vurgu yaptı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın