İHH’DAN ŞEHİD MUHAMMED FATİH SAFİTÜRK ADINA SOMALİ’DE YETİMHANE

Sakarya İHH(İnsani Yardımlşama Derneği) Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk Adına Somali’de yaptıracağı yetimhanenin tanıtımı için basın toplantısı yaptı.İHH Sakarya Şubesi tarafından başlatılan kampanyanın tanıtım toplantısı İHH Sakarya Şubesi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen basın toplantısına Sakarya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Sebahattin Aydın ile birlikte Şehidimizn Babası Asım Safitürk hocada katıldı. İlgili Haber Sosyal Medyadan , Sosyal Meydana […]

 İHH’DAN ŞEHİD MUHAMMED FATİH SAFİTÜRK ADINA SOMALİ’DE YETİMHANE

11.12.2017 - 12:32

Güncelleme : 11.12.2017 - 15:02

Sakarya İHH(İnsani Yardımlşama Derneği) Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk Adına Somali’de yaptıracağı yetimhanenin tanıtımı için basın toplantısı yaptı.İHH Sakarya Şubesi tarafından başlatılan kampanyanın tanıtım toplantısı İHH Sakarya Şubesi’nde gerçekleştirildi.

Düzenlenen basın toplantısına Sakarya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Sebahattin Aydın ile birlikte Şehidimizn Babası Asım Safitürk hocada katıldı.

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından Somali’de yapılacak Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk adını taşıyan yetimhanede 24 Yetim Kız Çocuğunun kalması planlanıyor.

Asım Hoca, oğlunun ismiyle açılacak yetimhane için memnuniyetlerini ifade etti ve ilk bağışı kendisi yaptı.

Somali’de yapılacak olan ‘Şehit Muhammet Fatih Safitürk Yetimhesi’ne yardım ve bağış yaparak bir tuğla da siz koyabilirsiniz.

ARİFİYE İHH İLÇE BAŞKANI

KERİM ÇAKMAK

İRBAT TEL:0536 265734

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın