Grup Mazi’nin Genç Yeşilay’cı müzisyenleri ile Engelsiz Konser

Yeşilay Sakarya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından Grup Mazi’nin Genç Yeşilay’cı müzisyenleri ile Engelsiz Konser verdiler. Engel sınır tanımaz denilerek bağımlılıkla mücadeleye davet ettiler. Sakarya Üniversitesi Genç Yeşilay Kulübü, engelli bireylerin toplumsal gelişmelerden pay almalarını sağlamak, sosyal hayatta katılımlarını artırmak ve sevginin aşamayacağı engel olmadığını harika bir gece ile tarihe yazdılar. Engelleri birlikte aşacaklarıni ve bağımlılıkla […]

 Grup Mazi’nin Genç Yeşilay’cı müzisyenleri ile Engelsiz Konser

13.12.2017 - 16:42

Güncelleme : 13.12.2017 - 16:42

Yeşilay Sakarya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından Grup Mazi’nin Genç Yeşilay’cı müzisyenleri ile Engelsiz Konser verdiler. Engel sınır tanımaz denilerek bağımlılıkla mücadeleye davet ettiler.

Sakarya Üniversitesi Genç Yeşilay Kulübü, engelli bireylerin toplumsal gelişmelerden pay almalarını sağlamak, sosyal hayatta katılımlarını artırmak ve sevginin aşamayacağı engel olmadığını harika bir gece ile tarihe yazdılar.

Engelleri birlikte aşacaklarıni ve bağımlılıkla hepimiz bir arada mücadele edeceklerini mesajını verdiler. Yoğun katılım ile çok anlamlı bir Türk Halk müziği ziyafeti verildi. Misafirler kemençenin etkisi ile saatlerce horon teptiler. Büyük bir coşku ile gece sonlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın