Zonguldak Valisi Çınar’dan Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

Zonguldak Valisi Sayın Ahmet Çınar, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Valiliğe gelişinde Vali Balkanlıoğlu tarafından karşılanan Vali Çınar, şeref defterini imzaladıktan sonra Sayın Valimiz ile makamında bir süre görüştü. Vali Balkanlıoğlu, gündeme ve bölgeye dair görüş alışverişinde bulunduğu Vali Çınar’ı ilimizde ve Valilikte ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederken, Vali Çınar da misafirperverlikleri için Sayın […]

 Zonguldak Valisi Çınar’dan Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

13.12.2017 - 11:58

Güncelleme : 13.12.2017 - 11:58

Zonguldak Valisi Sayın Ahmet Çınar, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Valiliğe gelişinde Vali Balkanlıoğlu tarafından karşılanan Vali Çınar, şeref defterini imzaladıktan sonra Sayın Valimiz ile makamında bir süre görüştü.
Vali Balkanlıoğlu, gündeme ve bölgeye dair görüş alışverişinde bulunduğu Vali Çınar’ı ilimizde ve Valilikte ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederken, Vali Çınar da misafirperverlikleri için Sayın Valimize teşekkür etti.
Sakarya Başsavcısı Lütfi Dursun, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın da yer aldığı görüşmede Vali Balkanlıoğlu, Vali Çınar’a ilimiz hakkında bilgiler de verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın