MÜSİAD’dan İl Sağlık’a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü yeni görevinde başarılar dilemek için ziyarette bulundu. Ziyarete MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu, Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Kadir Tecelli ve Şube Müdürü Emre Ozan katıldı. İlgili Haber Doğaseverler Pamukova […]

 MÜSİAD’dan İl Sağlık’a Ziyaret

14.12.2017 - 15:17

Güncelleme : 14.12.2017 - 15:17

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü yeni görevinde başarılar dilemek için ziyarette bulundu.

Ziyarete MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu, Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Kadir Tecelli ve Şube Müdürü Emre Ozan katıldı.

Sağlık kurumlarımız gelişimini sürdürüyor

Türkiye’nin sağlık alanında üstüne koyarak ilerlediğini belirten MÜSİAD Sakarya Başkanı Coşkun, ‘Ülkemiz de sağlık alanın da istikrarlı şekilde büyüyoruz. Bunu her geçen gün daha iyi idrak ediyoruz. Özellikle Sakarya’da gerek devlet hastanelerinin gerekse özel hastanelerin vermiş olduğu hizmetler ciddi manada şehrin sağlık alanın da kalitesini arttırıyor. Dünden bugüne bakıldığında ise devlet hastanelerinde ki değişimi açık bir şekilde görüyoruz. Bu anlamda sağlanan sağlık hizmeti taraflı tarafsız her kesimin takdirini topluyor. MÜSİAD olarak yapılan kurumlardan ve verilen hizmetten memnunuz.” Dedi.

Yapılan ziyaret karşısında memnuniyetini dile getiren Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın