Arifiye Belediyesinde SDS İmzalandı…

Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanlığı ile Arifiye Belediyesi arasında 01.01.2018-31.03.2019 tarihleri arasında Memur Personeli kapsayan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı. İmza törenine Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, Şube Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman, Arifiye Belediyesi İşyeri Temsilcisi Mehmet Kalay, Arifiye Belediye yöneticileri ile sendika üyesi memurlar katıldı. Şube […]

 Arifiye Belediyesinde SDS İmzalandı…

15.12.2017 - 15:30

Güncelleme : 15.12.2017 - 15:30

Bem-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanlığı ile Arifiye Belediyesi arasında 01.01.2018-31.03.2019 tarihleri arasında Memur Personeli kapsayan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.
İmza törenine Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, Şube Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcısı Adnan Ağırman, Arifiye Belediyesi İşyeri Temsilcisi Mehmet Kalay, Arifiye Belediye yöneticileri ile sendika üyesi memurlar katıldı.
Şube Başkanı Ahmet Öksüzali, memurların büyük ilgi gösterdiği imza töreninde yaptığı konuşmada Arifiye Belediyesi’nde çalışan memurların maaşlarına 2018-2019 yılında katkı sağlandığı, sözleşmenin asıl amacının çalışanların refah seviyesinin, motivasyonunun yükseltilmesiyle bağlantılı olarak performanslarının artırılması olduğunu vurgulayarak, sözleşme ile memurların ek ödeme alacağını, bunun karşılığında da daha özverili çalışacağını ifade etti.
Şube Başkanı Öksüzali, sözleşmenin imzalanmasından dolayı Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya teşekkür ederek, bu mutlu günün anısına hediyelerini takdim etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın