Vali Balkanlıoğlu Birlik Vakfında Gençlerle Buluştu

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Birlik Vakfı Sakarya Şubesince düzenlenen “Gönül Sohbetleri Gençlikle Birlikte“ programının konuğu oldu. Vakıf binasında gerçekleştirilen programda Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat, vakıf yöneticileri ve üyeler ile bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan nesillerin yetişmesi için gayret gösteren STK’larımızın her daim yanlarında olduklarını ve böylesi etkinliklerin gelecek […]

 Vali Balkanlıoğlu Birlik Vakfında Gençlerle Buluştu

17.12.2017 - 11:31

Güncelleme : 17.12.2017 - 11:31

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Birlik Vakfı Sakarya Şubesince düzenlenen “Gönül Sohbetleri Gençlikle Birlikte“ programının konuğu oldu.

Vakıf binasında gerçekleştirilen programda Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat, vakıf yöneticileri ve üyeler ile bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan nesillerin yetişmesi için gayret gösteren STK’larımızın her daim yanlarında olduklarını ve böylesi etkinliklerin gelecek nesillerin şekillenmesi adına büyük önem arz ettiğini ifade etti.

Gençlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Balkanlıoğlu, gençlerin sorularını yanıtlayarak kendi hayatından da kesitler aktardı.

Başkan Kubat, Sayın Valimizi gençlerle buluşturmaktan ve ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederken desteklerinden dolayı da teşekkür etti.

Gençlerimizin geleceğin idareci adayı olduklarını unutmadan ona göre çok çalışıp bu ülke için büyük görevler üstlenmeleri gerektiğini söyleyen Vali Balkanlıoğlu, bu buluşmada emeği geçen herkesi tebrik edip Başkan Kubat ve vakıf üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın