Arifiye’de Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı.

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında bugün saat:10.00’da Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık, […]

 Arifiye’de Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı.

18.12.2017 - 13:36

Güncelleme : 18.12.2017 - 13:38

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında bugün saat:10.00’da Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık, tarım, sosyal yardım ve mahalli idareler ile ilgili sorunlarına ilişkin talep ve şikâyetleri görüşüldü ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Sayın Kaymakamımız toplantıda yapmış olduğu konuşmada;

“Bu toplantılar ve benzeri bütün toplantılarda temel amacımız; insanımıza hizmet etmek, beklentileri karşılamak, var olan sıkıntıları gidermek ve kamu hizmet kalitesi ve kapasitesini en ileriye ve yukarıya taşıyabilmek. Çünkü devletin bütün kurumları millet için var, milletine hizmet etmek için var. Arifiye’mizin büyük değişim ve gelişiminde, bütün arkadaşlarımızla İlçemizin her noktasında ve her mahallesinde gayret içinde çalışıyoruz. Devam eden çalışmalarımız, ortaya konulan planlanmış yatırımlarımız ve kamu hizmet alanında devam eden yoğun bir gayretimiz var. İlçemizi daha iyiye taşıma gayemiz var. Bunu elbirliğiyle yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Muhtarlarımızın talep ve isteklerini dinleyen Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine anında söz vererek taleplerle ilgili bilgi paylaşılmasını sağladı. Sorunların imkânlar ölçüsünde çözüme kavuşturması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirten Kaymakamımız katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın