Kaymakamımız Yazıcı,İHH Temsilcilerini Kabul Etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Sebahattin Aydın ve beraberindeki heyet, Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Sebahattin Aydın, Sayın Kaymakamımıza nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Sakarya’daki ve İlçemizdeki faaliyetleri ve planladığı projeleri hakkında bilgi verdi. Bununla beraber Somali’nin başkenti Mogadişu‘da Şehit […]

 Kaymakamımız Yazıcı,İHH Temsilcilerini Kabul Etti.

18.12.2017 - 13:48

Güncelleme : 18.12.2017 - 13:48

İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Sebahattin Aydın ve beraberindeki heyet, Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Sebahattin Aydın, Sayın Kaymakamımıza nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Sakarya’daki ve İlçemizdeki faaliyetleri ve planladığı projeleri hakkında bilgi verdi. Bununla beraber Somali’nin başkenti Mogadişu‘da Şehit Kaymakam ve hemşehrimiz Muhammet Fatih Safitürk adına 200 kişilik bir yetimhane yapma projesi başlattıklarını hedeflerinin Sakaryalı hayırseverlerin katkıları ile bu yetimhaneyi tamamlamak olduğunu ifade etti.

Sayın Kaymakamımız, İHH Sakarya İl Temsilcisi Sebahattin Aydın ve beraberindeki heyeti kabulünde, bir süre sohbet ederek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışında çok önemli projeleri faaliyete geçiren mazlumların ve garip gurebanın yardımına koşan İHH’nın son derece başarılı çalışmalarda bulunduğunu ifade ederek, Şehit Kaymakamımız adına yapılacak olan yetimhaneye Arifiye olarak elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum dedi. Bu vesileyle 3072 ve 4072’ye SAFITURK yazarak kısa mesaj gönderen herkesi bu projeye 5 ve 10 TL katkıda bulunmaya davet etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın