TÜMSİAD’tan +2 istihdam projesine tam destek.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Beştepe’de İstihdam Şurası’nda tüm işverenleri davet ettiği İstihdam Seferberliği sayesinde sadece 2017 yılında 1.5 milyon kişiye yeni istihdam sağlandığını ve bunun bir rekor olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Artı 2 İstihdam büyümeyi genişletir” sözlerine TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez’den de tam destek geldi. […]

 TÜMSİAD’tan +2 istihdam projesine tam destek.

18.12.2017 - 13:22

Güncelleme : 18.12.2017 - 13:22

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Beştepe’de İstihdam Şurası’nda tüm işverenleri davet ettiği İstihdam Seferberliği sayesinde sadece 2017 yılında 1.5 milyon kişiye yeni istihdam sağlandığını ve bunun bir rekor olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Artı 2 İstihdam büyümeyi genişletir” sözlerine TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez’den de tam destek geldi. Güçlü bir Türkiye için güçlü ekonominin şart olduğunu söyleyen Ölmez, TÜMSİAD olarak 2017 yılında yapılan ilave bir istihdam projesine tam destek verdiklerini ve Sakarya Şube olarak hedefledikleri 500 kişiyi istihdam ettiklerini ifade etti. Ölmez, “TÜMSİAD 12 bini aşkın üyesiyle Türkiye’nin en güçlü iş örgütlerinin başında geliyor ve tüm üyelerimize ‘Artı 2 istihdam sağlayın’ çağrısı yapmak bizim için bir görev olmuştur. Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla yine elimizi taşın altına koyacağız. Ekonomimizin daha dinamik daha güçlü olması için var gücümüzle çalışacağız. Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğinin altını çizen Ölmez; ‘’Güçlü bir Türkiye için ekonomimizin temelleri sağlam olmalı.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı İstihdam Seferberliği’ne TÜMSİAD olarak daha önce de büyük destek verdiklerini ifade eden Ölmez “Şimdi hedef artı 2 istihdam. Bereketi ve paylaşmayı kendine düstur edinen TÜMSİAD üyeleri Artı 2 istihdamla, iki ailenin daha evinde ocağın tütmesine vesile olacaktır. Bunu binlerle çarptığımızda ortaya çıkacak tablo herkesin yüzünü güldürecektir. Bu yüzden TÜMSİAD bütün gücüyle ‘Artı 2 istihdam’ seferberliğine can-ı gönülden katılacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın