Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz

Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından yürütülen ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından da desteklenen “Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz” isimli projenin eğitimleri tamamlandı. Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Yurdanur Dikmen ile Arş. Gör. Handenur Gündoğdu tarafından hazırlanan “Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz” isimli proje kapsamında planlanan eğitim faaliyetleri, 11-14 Aralık 2017 tarihlerinde Sakarya Büyükşehir […]

 Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz

19.12.2017 - 12:13

Güncelleme : 19.12.2017 - 12:13

Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından yürütülen ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından da desteklenen “Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz” isimli projenin eğitimleri tamamlandı.
Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Yurdanur Dikmen ile Arş. Gör. Handenur Gündoğdu tarafından hazırlanan “Farkettikçe Beraber Güçleniyoruz” isimli proje kapsamında planlanan eğitim faaliyetleri, 11-14 Aralık 2017 tarihlerinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Projenin engelli birey ve yakınına hizmet sunan personelin farkındalık temelli psiko-sosyal güçlenmesine yönelik eğitim faaliyetlerinden oluştuğunu belirten proje koordinatörü Doç. Dr. Yurdanur Dikmen, bu proje ile engelli ve yakınlarına hizmet sunan personelin kendi farkındalığını arttırarak, hizmet sürecinde engelli birey ve yakınları ile iletişim becerilerinin geliştirilmesi ve stresle başetme yönetiminin arttırılmasını amaçladıklarını ifade etti.
Proje faaliyetleri bitiminde katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın