Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği’nden Kaymakamımıza Ziyaret…

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Yeter ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler. Sayın Kaymakamımıza yapılan nezaket ziyaretinde; ARSİADER ve yönetim kurulu üyelerini tanıtan Başkan Fatih Yeter, ARSİADER’in henüz yeni kurulduğunu, ilk etapta 50 işadamı olarak bir araya geldiklerini ve bundan sonraki süreçte izleyecekleri yol haritası ile […]

 Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği’nden  Kaymakamımıza Ziyaret…

20.12.2017 - 22:55

Güncelleme : 20.12.2017 - 22:55

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Yeter ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Sayın Kaymakamımıza yapılan nezaket ziyaretinde; ARSİADER ve yönetim kurulu üyelerini tanıtan Başkan Fatih Yeter, ARSİADER’in henüz yeni kurulduğunu, ilk etapta 50 işadamı olarak bir araya geldiklerini ve bundan sonraki süreçte izleyecekleri yol haritası ile ilgili de Sayın Kaymakamımıza bilgilendirmede bulundu.

ARSİADER‘in kendisini ziyarete gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Kaymakamımız; “ İlçemizin başta ticari hayat olmak üzere sosyal ve kültürel alanda gelişmesine ve ivme kazanmasına önemli katkılarınız olacağına inanıyorum. Bir ilçenin kalkınması, o ilçedeki müteşebbis sanayici, iş adamları ve esnafıyla gerçekleşir. STK’lar toplumun en önemli itici ve sürükleyici güçleridir. Burada doğup, büyüyen ve kazanan kesim olarak yaşadığınız beldeye hizmet etmek gibi de bir sosyal sorumluluğunuz var. Bu amaç doğrultusunda çıktığınız bu yolda sizlere her zaman desteğimiz olacak ve birlikte güzel ilçemize hizmet etme onuruna erişeceğiz. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın