Arifiye KYK Yurdu Öğrencilerine ‘Yangınlara Müdahale’ Eğitimleri verildi.

Sakarya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından’O Kahraman Benim’ Projesi kapsamında Gönüllülere, Öğrencilere ve Vatandaşlara  yönelik düzenlenenz eğitimler Kamu, Kurum, Kuruluş ve Okullarda hız kesmeden devam ediyor. Proje kapsamında eğitimlerime katılan katılımcılar olası afet ve acil durumlarda sneler yapılması gerektiğini öğrenerek bilinçleniyor ve çevresini de bilinçlendirmede önemli rol oynuyorlar. Proje kapsamında Eğitimlere […]

 Arifiye KYK Yurdu Öğrencilerine ‘Yangınlara Müdahale’ Eğitimleri verildi.

21.12.2017 - 15:55

Güncelleme : 21.12.2017 - 15:55

Sakarya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) tarafından’O Kahraman Benim’ Projesi kapsamında Gönüllülere, Öğrencilere ve Vatandaşlara  yönelik düzenlenenz eğitimler Kamu, Kurum, Kuruluş ve Okullarda hız kesmeden devam ediyor.

Proje kapsamında eğitimlerime katılan katılımcılar olası afet ve acil durumlarda sneler yapılması gerektiğini öğrenerek bilinçleniyor ve çevresini de bilinçlendirmede önemli rol oynuyorlar.

Proje kapsamında Eğitimlere Arifiye KYK Öğrenci Yurdu ile devam edildi. AFAD Gönüllüsü Yangın eğitmeni Aziz Y. tarafından verilen teorik ve uygulamalı eğitimde öğrencilere ‘Yangınlara Müdahale ve Yangınlarla Başa Çıkabilme’ konuları hakkında eğitimler verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın