BİR KÜTÜPHANE AÇAN,BİR HAPİSHANE KAPATIR

Arifiye Neviye İlkokulu BİR KÜTÜPHANE AÇAN BİR HAPİSHANE KAPATIR felsefesiyle okul kütüphanesini geri dönüştürdü.Okul müdürü Müslüm SAYILGAN , Müdür Yardımcısı Sevgi AKINCI ve gönüllü öğretmenlerin gayretleriyle yenilenen kütüphanenin açılışını Arifiye Kaymakamız Adem YAZICI gerçekleştirdi. Okulda düzenlenen açılış programına Kyamakamımız Yazıcı ile birlikte Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay GÜRBÜZ  ve İlçemiz okullarının kıymetli okul […]

 BİR KÜTÜPHANE AÇAN,BİR HAPİSHANE KAPATIR

21.12.2017 - 13:46

Güncelleme : 21.12.2017 - 13:46

Arifiye Neviye İlkokulu BİR KÜTÜPHANE AÇAN BİR HAPİSHANE KAPATIR felsefesiyle okul kütüphanesini geri dönüştürdü.Okul müdürü Müslüm SAYILGAN , Müdür Yardımcısı Sevgi AKINCI ve gönüllü öğretmenlerin gayretleriyle yenilenen kütüphanenin açılışını Arifiye Kaymakamız Adem YAZICI gerçekleştirdi.

Okulda düzenlenen açılış programına Kyamakamımız Yazıcı ile birlikte Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atalay GÜRBÜZ  ve İlçemiz okullarının kıymetli okul müdürleri de katıldı..

Tasarımı ile büyük beğeni toplayan kütüphanenin yapımında emeği geçen Müdür Yardımcısı Sevgi AKINCI,Okul Müdürü Müslüm SAYILGAN ve yardımcı hizmetliler İbrahim YATIK ve Elif YAZICI ya teşekkür edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın