TATANGALAR’DAN AÇIKLAMA

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar son dönemlerde yaşanan olumsuz gidişatttan dolayı ‘KAMUOYU NEZDİNDE, SAKARYASPOR YÖNETİMİ’NİN DİKKATİNE’ başlıklı bir açıklama yayınladı. O açıklama; İlgili Haber Doğaseverler Pamukova İnönü ve Erciova yaylasını adımladı ‘KAMUOYU NEZDİNDE, SAKARYASPOR YÖNETİMİ’NİN DİKKATİNE: Sakaryaspor’un kulübünün futbolculara olan 2.6 Milyon TL tutarındaki ödeme borcunun, geçmişte sürekli olarak yaptığımız açıklamalarda açıkça gösterdiği gibi, bugün yine […]

 TATANGALAR’DAN AÇIKLAMA

21.12.2017 - 15:01

Güncelleme : 21.12.2017 - 15:02

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar son dönemlerde yaşanan olumsuz gidişatttan dolayı ‘KAMUOYU NEZDİNDE, SAKARYASPOR YÖNETİMİ’NİN DİKKATİNE’ başlıklı bir açıklama yayınladı.

O açıklama;

‘KAMUOYU NEZDİNDE, SAKARYASPOR YÖNETİMİ’NİN DİKKATİNE:

Sakaryaspor’un kulübünün futbolculara olan 2.6 Milyon TL tutarındaki ödeme borcunun, geçmişte sürekli olarak yaptığımız açıklamalarda açıkça gösterdiği gibi, bugün yine bizlerin korkularımızda ne kadar haklı olduğumuzun kaçınılmaz göstergesidir.

Haklı olarak ve sadece Sakaryaspor’u düşünenler olarak korkuyoruz! Çünkü;

– Sakaryaspor Yönetim Kurulu’nun bu ödemeleri yapacak herhangi bir kaynağa sahip olmadığını çok açık bir şekilde görüyor ve biliyoruz.
– Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu’nun desteği ile kulübün tüm SSK borçlarını ödediğine dair kulüp tarafından bir bildiri yayınlanmışken, nasıl oluyor da bunu kendi başarınız olarak adlandırıyor ve açıklamalarında yer veriyorsunuz?
– Sakaryaspor Yönetim Kurulu’nda neden bir ayrışma var? Anlaşmazlıklar neler? Neden istifalar geliyor?
– Sakaryaspor Yönetim Kurulu’nun kaynak oluşturmak için herhangi bir planı olmadığını düşünüyoruz.
-İhtimal dahilinde olarak sezon sonuna doğru takımımızın şampiyonluk başarısı gösterememesi durumunda, mevcut yönetimin sezon sonunu beklemeden ve bu ödemeleri yapmadan görevden ayrılacağını tahmin ediyoruz!
– Feshedilen İstişare Kurulu gibi, yeni kurulacak olan İcra Kurulu’nun da, görevinden ziyade tek adam yönetiminin gündemi değiştirme taktiklerinden biri olduğunu hissediyoruz.

Herşeye rağmen; yanlış politikalarınız sonucunda kulübümüzün yeniden uçuruma sürüklenmemesi için Sakaryaspor Yönetim Kurulu’na bir teklifimiz var:

İvedi olarak yarım sezonluk kombine satışına başlayın!

Numaralı Tribün 100 TL, Maraton Tribünü 75 TL, Kale Arkası Tribünleri 50 TL olarak bu fiyatları 10 gün içinde satışa çıkarılmasını talep ediyoruz.
Bu şehir, düşünmeden yediğiniz yemeğin hesabını ödeyecek kadar vefalıdır. Sizi ele güne mahcup etmeyecek kadar kadirşinastır.
28.154 adet koltuğu satın alarak ödemeler için size gerekli olan sıcak parayı temin edecektir.

Tek şartla; kombine satışından gelecek paranın tamamını oyuncu alacakları için harcayacağınız sözünü vermenizi talep ediyoruz. Kafası sahada olmayan, alacağını düşünerek futbol oynamaya çalışan futbolcudan başarı beklenemez. Başarı gelmezse, bu borçlar ödenemez. Bu borçlar ödenemezse eski günler yine bizi bekler!

AYRICA:
-Herşeyden önce çıkıp şehirden ve taraftardan ÖZÜR DİLEYİNİZ.
-Birçok gereksiz transfer yaptık kusura bakmayın,
-Kandırıldık, oynayamayacak oyuncuları transfer ettik ve bu futbolculara gereksiz paralar ödedik üzgünüz açıklamasını yapınız!

Sosyal medyada gereksiz şovlar yerine çağdaş yönetim tekniklerini uygulamaya başlamanızı ve son söz olarak; beceremiyorsanız, yaptığınız borçları kapatıp kulübü bulduğunuz mali yapıyla devretmenizi tüm gerçekçiliğiyle talep ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
TATANGALAR.’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın